Webinar | Microsoft Defender for Business – Parim leiutis peale viilutatud saia?


Küberkuridegudest on saanud viimasel ajal eraldi majandusharu ning see on omakorda kaasa toonud tõusu väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vastu suunatud rünnakute sageduses ning rünnakud on muutunud oluliselt keerukamaks. Küberrünnaku ohvriks langemise tagajärjeks on reeglina äritegevuse katkemine ja lunavara nõuded.

Registreeru

Webinar | Kaitse oma identiteeti YubiKey paroolivaba autentimisega


Identiteet on andmete, teenuste ja rakenduste ligipääsemisel väga oluline osa. Identiteet ei ole juba ammu ainult kasutajanimi ja parool vaid ta peab endas sisaldama lisa turvalisus kihti, millega kaitsta andmeid ja ligipääse, et tagada andmete puutumatus.

Vaata järele

Webinar | Microsoft 365, sinu abimees


Veebiseminaril vaatame kuidas Microsofti tooted aitavad kaasa teie ettevõtte protsesside ja koostöö parendamisele.  See, kuidas me töötame, on pidevas muutumises: kaugtöö, töö kontoris või mõni hübriidlahendus. Ajal, kui me töötame rohkem ja samas rohkem kontorist eemal, on väga oluline keskenduda ka töötajate heaolule. Et nad tunneksid end osana ühtsest meeskonnast ja nende pingutused saaks vajalikku tunnustust. Microsoft Teams pakub parimaid reaalajas koostöötamise võimalusi.

Vaata järele

Webinar | Microsoft 365 kooli IT inimestele


Microsoft pakub haridusasutustele väga palju lahedaid ja toredaid IT lahendusi, aga kuidas see ka kõik tööle panna? See veebiseminar on mõeldud IT administraatoritele, et vastata küsimustele nagu, kuidas seadistada Microsoft 365 keskkond kuni, kuidas Microsoft Teams turvaliselt ja mugavalt tööle panna.

Vaata järele

Webinar | Eelarve täitmise jälgimine Power BI-ga


Ettevõtetel on eelarved tehtu ning aeg on hakata eelarvetest kinni pidamist jälgima. Kuidas seda teha korrastatult ja kõigile nähtavalt? Microsofti Power BI raportites on lihtne kõrvuti panna tegelikud tulemused, eelarve ning eelmise aasta sama perioodi tulemuse. Seminaril räägime, milline on tavaliselt ettevõtetes eelarve jälgimise ja ajakohastamise protsess ning kuidas Power BI vahenditega eelarve täitmine kõigile nähtavaks ja jälgitavaks teha.

Vaata järele

Webinar | Andmed haridusasutustes: kuidas neid enda jaoks tööle panna ja kaitsta?


Käesolev veebiseminar keskendub andmete analüüsimisele ja arhiveerimisele ning seda just haridusettevõtete võtmes.

Vaata järele

Webinar | Järjest popim Power Apps, miks sul seda vaja on?


Power Apps on viimase aasta jooksul tekitanud palju huvi ja vaatame, mida põnevat sellega teha saab? Kuhu see sobitub, kuidas ta meil elu lihtsamaks teha võimaldab ja kuidas on tagatud andmete turvalisus? Muidugi ei saa me üle ega ümber ka SharePoint lahendustest ning vaatame kuidas Microsoft Teams siia pilti sobitub? Samamoodi käime üle ka kõik vanad head ning uued äpp-id mida Primend on enda poolt oma klientidele loonud ja paigaldanud. 

Vaata järele

Webinar | Teams ja Office õpetajatele


Tänases segases maailmas on selge see, et õpetajad mängivad väga olulist rolli meie ühiskonna heaolus. Sellel veebiseminaril toome välja hulga nippe ja trikke, mis meie meelest võiks õpetamise teha lihtsamaks ja õppimise lõbusamaks.

Vaata järele

Webinar | Teams ja Office koolijuhtidele


Microsofti tooteid kasutavad meist igapäevaselt paljud olenemata, kas viibime klassiruumis või kontoris. Selle Veebiseminari eesmärgiks on heita pilk kõikidele neile võimalustele, mis peituvad Microsoft Teamsi ja Office programmides just haridusasutuste jaoks. 

Vaata järele

Webinar | Kuidas valutult Windows 11’le üle minna


Microsoft lansseeris Windows 11 operatsioonisüsteemi 2021 oktoobri alguses, Erinevuseid Windows 10ga on mitmeid, kõige esimesena torkab silma muudatused kasutajaliidese disainikeeles, kuid uue hingamise on saanud ka kasutajaliides. Webinaril räägime, mis uut on tulnud Windows 11'ga, vaatame üle millised on erinevused ja omapärad võrreldes Windows 10ga ning millega tuleks arvestada Windows 11'le ümber kolimisega:

Registreeru

Webinar | Turbelahendused Azure Active Directorys


Identiteeti turve on päev päevalt muutumas üha olulisemaks, kasutajad liiguvad igapäevaselt aina rohkem ringi ning koos nendega liiguvad ka seadmed. Seekordsel webinaril keskendume Azure Active Directory turvalisusele ja paneme käed külge erinevatele võimalustele, mille läbi oma identiteet muuta veel turvalisemaks, kui see hetkel on.

Vaata järele

Webinar | Kuidas kujuneb ärianalüütika hind pilves


Kiirelt muutuvas maailmas on järjest olulisem roll reageerimiskiirusel ja paindlikkusel. Ettevõtted peavad olema võimelised uusi võimalusi lennult haarama ning ärikriitilisi otsuseid kiirelt tegema. Kõik see aga eeldab, et vajalikud andmed otsuste tegemiseks on hõlpsalt kättesaadavad ning vajalike aruannete koostamine mugav ja lihtne. Olulist rolli mängib ka see, millise hinnaga soovitud tulemuseni jõuda.

Vaata järele

Webinar | Mida uut ja põnevat on toimunud Microsofti turvalisuse maailmas?


Võtame fookusesse Microsoft Endpoint Management, keskendudes Microsoft Defender for Business’ile. Microsoft Defender for Business on midagi, millega Microsofti tuli välja sügisel toimunud üritusel nimega Ignite ja näeme selles väärtust ka meie klientide jaoks.

Vaata järele

Webinar | Milliseid töövahendeid me kasutame?


Meie kliendid küsivad sageli, kuidas on Primendis töö organiseeritud ja milliseid töövahendeid me oma töös kasutame. Olles oma teenustes keskendunud Microsofti platvormidele nagu Microsoft 365 ja Azure, kasutame loomulikult palju Microsofti tööriistu. Ühistöö korraldamiseks kasutame loomulikult Teamsi, aga kui detailidesse minna, siis on igal tiimil oma ülesannete paremaks täitmiseks omad tööriistad.

Vaata järele

Webinar | Kuidas anda hoogu pilve üleminekule?


Veebiseminaril käime läbi erinevad etapid, mida Azure Migrate’is töövoogude migreerimisel ette vaja võtta on. Samuti selgitame metoodikat, mille abil on võimalik on-prem SQL Serveri andmebaasid migreerida Azure SQL andmebaasi.

Vaata järele

Webinar | Äriks treenitud tehisintellekt


On teada-tuntud tõde, et robotid sobivad kõige paremini lahendama rutiinseid ühetaolisi ülesandeid ja nõela heinakuhjast otsima. Kuidas aga õpetada robotit lahendama ülesandeid, mis eeldavad nägemist ja kuulmist?  Microsoft on treeninud Azure Cognitive Services AI aru saama räägitust ja kirjutatust, ära tundma inimesi ja emotsioone, ning langetama otsuseid.  Veebiseminaril räägime, mida need tehisintellekti rakendused oskavad ja kuidas neid oma äriprotsessides kasutusele võtta.

Vaata järele

Webinar | Mida uut on tulemas Microsofti litsentsimise maailmas?


Kes on tähelepanelikult jälginud, siis Microsoft teavitas augustis, et märtsist on oodata umbes 10% hinnatõusu. Märtsist on oodata ka suuremaid muudatusi, kuidas Microsoft enda litsentse edasi müüb.

Vaata järele

Webinar | Kuidas ehitada ettevõttele pilve. Arhitektuur ja ülesehitus!


Räägime põhjalikult pilvearhitektuurist, kuidas seda üles ehitada, et tagada agiilsus ka tulevikus. See webinar sobib sulle, kui kaalud alles pilve liikumist või kui oled juba pilves, siis kuidas sellest täisväärtus kätte saada. Microsoft on loonud raamistiku, mis koosneb soovitustest, et kuidas olemasolevate vahenditega luua oma ettevõttele täpselt selline keskkond nagu sul on vaja.

Vaata järele

Webinar | Kuidas Microsofti litsentsid enda ettevõtte jaoks tööle panna?


Selle webinari jooksul vaatame üle, milline litsentseerimise lahendus võiks sobida just sinu ettevõttele ja mahuks ka sinu ettevõtte eelarvesse. Mida ma saan, kui maksan kuus litsentsi eest 4€, 10€, 16€, 30€ või 50€? Fookus on just lahendustel, mis puudutavad turvalisust. Võtame ette ka kõik uuendused, mis lähiajal on toimunud.

Vaata järele

Webinar | Microsoft Teams: kaasaegne töö kodus ja kontoris


Microsoft Teams areneb endiselt meeletul kiirusel. Pole vahet, kas oled juba vilunud Teamsi kasutaja või alles mõtled selle kasutusele võtu peale. Uued nipid ja trikid kuluvad kõigile ära.

Vaata järele

Webinar | Kuidas koguda äriotsusteks andmeid


Äriotsuseid on vaja põhjendada faktidega. Faktide kogumine ja aruannete koostamine on sageli vaevaline ja nii valmivad aruanded suure viivitusega. Praeguses majanduskeskkonnas peavad ettevõtted oleme paindlikud ja suutelised kiiresti muutuvatele oludele reageerida.

Vaata järele

Webinar | TABLOO siseveebi väljakutse – personalijuht vs tehniline võimekus


Kui personalijuht ja tehniline võimekus pistavad rinda sisekommunikatsiooniga - TABLOO siseveebi näitel. Järjekordsel seminaril võtame luubi alla paljude jaoks põletavad teemad nagu sisekommunikatsioon, töötajate juhendamine ja onboarding.

Vaata järele

Workshop | Lihtsad ärirakendused kiiresti muutuvasse ärisse II


Ettevõtted peavad uusi võimalusi haarama kiiremini kui kunagi varem. Ainus viis uute äriprotsesside kiireks rakendamiseks on luua ärirakendusi, mis järgivad uusi protseduure ja aitavad töötajaid andmete kogumisel ja otsuste tegemisel. Digitaalsed äriprotsessid võimaldavad tihedamat koostööd kaugtöö ajal ja korralikud äritoe rakendused muudavad otsustusprotsessi intuitiivseks.

Vaata järele

Workshop | Lihtsad ärirakendused kiiresti muutuvasse ärisse I


Ettevõtted peavad uusi võimalusi haarama kiiremini kui kunagi varem. Ainus viis uute äriprotsesside kiireks rakendamiseks on luua ärirakendusi, mis järgivad uusi protseduure ja aitavad töötajaid andmete kogumisel ja otsuste tegemisel. Digitaalsed äriprotsessid võimaldavad tihedamat koostööd kaugtöö ajal ja korralikud äritoe rakendused muudavad otsustusprotsessi intuitiivseks.

Vaata järele

Webinar | Esitleme maailma esimest pilvearvutit


Üleminek hübriidtööle tähendab, et nüüd nõuavad lõppkasutajad rohkem kui eales varem lihtsust, turvalisust ja paindlikkust, et töötada erinevates seadmetes olenemata ajast ja kohast.

Vaata järele

Webinar | Kuidas vältida Azure pilves liigseid kulusid


Kuidas ikkagi olla kindel, et pilve eest liiga palju ei maksta? Webinaril teeme ülevaate, kuidas kasutada Azure kalkulaatorit. Webinaril käsitleme erinevad näited, millest koosneb Azure hind.

Vaata järele

Webinar | Muudatuste juhtimine - kuidas saavutada IT-uuendustega edu


Kuidas aidata inimestel võtta omaks IT uuendusi? Peale tehnilise lahenduse juurutamise on väga oluline ka see pool, mis mõjutab inimesi - kuidas töötajad uued IT lahendused vastu võtavad ja kui kiiresti ning hästi nad neid kasutada oskavad.

Vaata järele

Webinar | 10 Teamsi nippi muretumaks suveks


Järgmisel veebiseminaril tutvustab Tõnis uuendusi Microsoft Teams rakenduses ning jagab suveks 10 nippi, kuidas saada Teams enda kasuks puhkuste hooajal tööle nii, et kasutada maksimaalselt ära programmi funktsionaalsust distantsilt töötades, et jaguks aega ka pere seltsis suveilma nautimiseks.

Vaata järele

Webinar | TABLOO intranet ja siseveebi kuldne kolmik


TABLOO intranet– siseveebi kuldne kolmik sinu ettevõttes SharePointi, PowerAppsi ja Power Automate lahenduste baasil. Intranetis sisemise kommunikatsiooni sasipuntra harutamisel tulevad esile tihtipeale mitmed tegevused ettevõttes, mis saaksid hoogu juurde kui vaid teaks, kuidas asju automatiseerida.

Vaata järele

Webinar | Paroolivaba autentimine ja turvalisus


Internet on täis õngitsus katseid, varastatud salasõnu, kaaperdatud kontosid ning kogu see informatsioon on müügiks Dark webis. Fakt on ka see, et kõige rohkem üritatakse varastada kasutajate identiteedi andmeid - kasutajanime ja parooli.

Vaata järele

Webinar | Edukas pilve migreerimise strateegia - Solita


Eestis on ettevõtteid, kes on algusest peale kasutanud pilveteenuseid ja ehitanud kogu oma infrastruktuuri ja rakendused pilvepõhiseks. Teiselt poolt on ka kliendid, kes pole kunagi pilveteenuseid kasutanud, kuid kes soovivad pilve võimalusest ja võimekusest osa saada. Peamiseks takistuseks pilveteenustega alustamiseks on see, et puudub plaan ja strateegia, kuidas migratsiooni teostada.

Vaata järele

Webinar | Tutvume Windows Virtual Desktopiga (WVD)


Veebiseminaril räägivad Tõnis ja Sergei sellest, kuidas migreerida oma on-premise Remote Desktop teenused Azure'i Windowsi virtuaaltöölauale. See on ainus virtuaalne töölaua infrastruktuur, mis pakub lihtsustatud haldust, Windows 10, Office 365 ProPlusi optimeerimisele ning Windows Serveri kaugtöölaudade ja ka rakenduste tuge.

Vaata järele

Webinar | Azure Kubernetes Service (AKS)


During the webinar we will talk about the concept, architecture, deployments, and management of Azure Kubernetes Service (AKS). AKS simplifies deploying a managed Kubernetes cluster in Azure by offloading much of the complexity and operational overhead to Azure. As a hosted Kubernetes service, Azure handles critical tasks for you, like health monitoring and maintenance.

Vaata järele

Webinar | Turvalisus ja turvaline kaugtöö


Microsofti Office 365 pilveteenused ärikliendile tähistab sellel aastal 10a juubelit! Kui päris alguses oli Microsofti rakenduste valikus ainult meili teenus, millele hilisemalt lisandusid OneDrive, SharePoint Online ja Skype for Business, siis nüüd on teenuste valik väga lai. Selleks, et tagada kõikide teenuste kasutamisel turvalisus, kutsume sind osalema webinaril, kus keskendume turvalisuse lisamisele juba olemas olevatele Office 365 teenustele.

Vaata järele

Webinar | IoT and data analytics in Azure


In this webinar we will cover components used to build IoT and data analytics: IoT Hub, Azure Stream Analytics, Azure Data Lake Storage, Azure Data Lake Analytics and Azure Functions. All components are supported by live demo.

Vaata järele

Webinar | Imelised vidinad Microsofti tööriistakastis


Seekord räägime lihtsatest ja loogilistest Microsofti töövahenditest, mis ei nõua väga palju seadistamist, aga on võimalik erinevates protsessides edukalt ära kasutada. Planner, Forms, Yammer, Teamsi app-id ja palju muud. Mõne puhul nimi kõlab tuttavalt, aga pole aimugi milleks seda kasutada. Siin me proovimegi tuua praktilisi näited, kuidas ja kust otsast käised ülesse käärida.

Vaata järele

Webinar | Kodukontor Elisa kogemustest


Elisa soodustas kodukontoris töötamist juba enne koroona viiruse levikut. Mari-Liis ja Villu räägivad oma kogemusest Elisa personalipoliitikast seoses kodukontoriga. Kuidas on korraldatud juhtimine, töötajate toetamine, sisekommunikatsioon. Kuidas kaugtööd tehes meeskonna vaimu üleval hoida ja palju muud.

Vaata järele

Webinar | Outlooki koolitus algajatele


Miljonid inimesed kasutavad Microsoft Outlooki igapäevaselt aga kas nad teevad seda ka efektiivselt ega kasuta programmi vaid e-kirjade lugemiseks ja saatmiseks? Sellel veebiseminaril vaatame üle Outlooki põhitõed ning jagame nippe kuidas programmist võimalikult palju kätte saada, et oma aega paremini juhtida.

Vaata järele

Webinar | Sisekommunikatsioon kodukontori ajastul


Ajal, mil paljudes kontorites ulub tuul ning kauguses kõlavad vaid koristaja vaiksed, kuid erksad sammud, on vana traditsiooniline kohvinurga jutuajamine jäänud ainult helesiniseks mälestuseks. Siiski seisame silmitsi vajadusega igapäevaselt oma kolleegide ja partneritega informatsiooni jagada. Kuidas seda teha?

Vaata järele

Webinar | Turvaline kaugtöö


Seminaril kõnelevad Kristo Karu ja Priit Timpson turvalisest kaugtööst, et identiteedikaitse on järjest keerukam, kuna töötajad peavad pidevalt liikvel olema ning paroole ja autentimist tuleb kaitsta kõigis seadmetes.

Vaata järele

Webinar | Kaugtöö algajatele


Sellel veebiseminaril räägivad Magnus Hillermaa ja Tõnis Tikerpäe, mida on vaja teha selleks, et oma ettevõttes või asutuses Microsoft Teams kasutusele võtta ning käime läbi põhifunktsionaalsused.

Vaata järele

Webinar | Azure arendajatele


Veebiseminaril räägime sellest kuidas Azure täiustatud keskkond võimaldab oma tooteid ehitada, testida ja juurutada nii erinevatel platvormidel kui ka pilves. Seminaril on meil külas meie pikaaegne koostööpartner ja konsultant Andres Nurk, kelle fookuseks on detailid erinevates tehnoloogilistes valdkondades pilvelahenduste kavandamisel, juurutamisel ja haldamisel.

Vaata järele

Webinar | Kaugtöö ja koosolekuruumi lahendused


Räägime, kuidas korraldada mugavalt online koosolekuid kontori koosolekuruumides, kasutades selle jaoks spetsiaalseid seadmeid: Lenovo ThinkSmart HUB Gen2, Jabra Panacast 180 kraadi kaamera, Jabbra Speakers. Lisaks tutvustame personaalset Teamsi seadet Lenovo ThinkSmart View, millega saab teha mugavalt online kõnesid nii kodukontoris kui ka päris kontoris oma laua tagant.

Vaata järele

Webinar | Efektiivsem töö Microsoft Teamsiga


Veebiseminaril annab Magnus Hillermaa ülevaate Microsoft 365 teenustest. Räägib lähemalt Teamsist koos praktiliste demode ja lahendustega erinevate ettevõtete näitel, kus M365 abiga on äriprotsesse automatiseeritud ja igapäeva tööd efektiivistatud.

Vaata järele

Webinar | Increase productivity on top of Azure tools


Veebiseminari juhatab sisse Primend Läti juht Mārtiņš Jurjāns ning tal on külaliseks Aigars Maciņš rahuvahelisest ettevõttest Emergn. Seminari käigus näitab Aigars, kuidas luua integreeritud Azure DevOpsi arendusi Mendix low-code platvormil. Veebiseminar on inglise keelne.

Vaata järele

Webinar | Power Platform – võimas ja kasutajasõbralik


Primendi seminaril räägib Toomas Mõttus, kuidas Primend kasutab Power Platform ning Azure teenuseid kiireks äriprotsessi tugirakenduste loomiseks. Lisaks näitame, kuidas kõigest 20 minutiga luua mobiiltelefonis kasutatavat ärirakendust koos aruandlusega.

Vaata järele

Webinar | Mida uut on Microsoft Teams'is


Primendi järjekordsel Microsoft Teams vebinaril räägivad Tõnis Tikerpäe ja Heikko Kukk, millised uhked ja säravad uuendused on viirusest puretud maailmas viimase poole aasta jooksul kaugtöö ja kontorirahva rõõmuks ilmunud.

Vaata järele

Webinar | Kuidas saada inimesed siseveebi kasutama?


Microsoft SharePoint ja Power platvormid kaugtöö ajastul. Seminari viivad läbi Heikko Kukk ja Joel Põldaru.

Vaata järele

Webinar | Case Study: Miks MKM otsustas Teams’i kasutusele võtta


Tutvustame Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi näitel Teams'i kasutuselevõttu, räägime lahti erinevad protsessid ja kuulame, milline on MKM kogemus Teamsiga.

Vaata järele

Webinar | IONO Budgeting - Power BI


Veebiseminar on inglise keelne. Ootused andmete analüüsile ja analüüsitoodete võimekus on viimastel aastatel olulisel muutunud. Muutus on arusaadav, sest tänane nutiseade on sageli suurema jõudlusega kui kümne aasta tagune server. Juhid saavad analüüsiraporteid ise rohkem mugandada ja lihtsamaid aruandeid ise koostada, mille tulemusena vastavad raportid ajakohasematele küsimustele.

Vaata järele

Workshop | Azure In A Day - Analytics


Käesolev töötuba on inglise keelne. Vali endale sobiv kuupäev osalemiseks. Töötoa sisu on kõigil kolmel päeval sama. We are living at a time of data explosion. Companies have at their disposal more data than they can handle, but that needs to be better structured and formatted into useful reports. Azure data platform services like Data Lake, Synapse, Data Factory, Cosmos DB and others provide services that are required to create complete data management and reporting solutions.

Vaata järele

Webinar | Use Power Platform to replace gut feeling


Käesolev veebiseminar on inglise keelne. Microsoft Power Platform combined with Azure Data Services provides rapid development platform. Power Platform is integrated with popular Office 365 services to create rapid data entry and visualisation solutions. As the volume of data grows and value extracted from analysis increases, Azure platform provides virtually unlimited resources for data storage and AI analysis. Companies can improve speed of their business processes and include business line workers into decision making process.

Vaata järele

Webinar | Mida peaksid teadma Microsofti litsentsidest?


Meie ärikliendihaldur Kädi Horm ja suurepärane koostööpartner Helen Põdra Promise Eestist räägivad Microsofti litsentsimismaailma uuendustest ning annavad nõu kuidas paindlikult ja osavalt õiged litsentsid valida.

Vaata järele

Webinar | Küberturvalisus pärast koroonaviirust


Küberturbe meetodid muutuvad meeletu kiirusega eriti täna, kus järjest rohkem ettevõtteid peavad ümber hindama oma töövood ja organisatsiooni ülesehituse, tule kuula millist nõu jagavad oma ala spetsialistid.

Vaata järele

Webinar | SOS - kuidas ennetada igapäevaseid IT muresid


Seminari viivad läbi meie klienditoe juht Henri Niinepuu ja teenuste müügijuht Rene Kaalo. Henri ja Rene räägivad kriisiaja kogemuste põhjal, milliste muredega ettevõtete töötajad meie kasutajatoe poole kõige enam pöördusid.

Vaata järele

Webinar | Küberturbesari: identiteedikaitse


Kas teadsite, et identiteedikaitse on järjest keerukam, kuna töötajad peavad pidevalt liikvel olema ning paroole ja autentimist tuleb kaitsta kõigis seadmetes?

Vaata järele

Webinar | Kuidas saada Teams’i superkangelaseks


Kaugtöö on paljuski harjumuseasi andes rohkelt vabadusi, kuid samas võib ka päevakorda tõstatada hoopis uutmoodi probleeme. Ootamatult võid ennast avastada pahalase rollist, sest kogu vestlus töökaaslaste ja partneritega käib ainult ekraanivahendusel.

Vaata järele

Webinar | Kuidas Teams'i kasutamisel mitte ämbrisse astuda


Microsoft Teams rakenduse kasutajate arv on tõusnud viimastel nädalatel meeletu kiirusega. Igal rakendusel on aga oma head ja vead ning rutakas kasutuselevõtt võib endaga kaasa tuua „üllatusi“.

Vaata järele

Webinar | M365 Security & Compliance - uut ja vana!


Vaatame üle, millised uued turvalisuse lahendused on peale Microsoft Ignite jõudnud meieni. Heidame pilgu selle aasta roadmapile ja vaatame üle, mida olulist on veel tulemas.

Registreeru

Webinar | Kuidas Power Platvormil luua ärirakendusi koodi kirjutamata?


No päris ilma koodita lõpuks ei saa, kuid Microsofti Power Platform koosneb tehnoloogiatest, mis võimaldab äriprotsesse automatiseerida kiiresti väikeste sammudena.

Vaata järele

Webinar | 5 põhjust, miks pilveteenuseid varundada


Enamus Primendi kliente kasutab oma igapäeva tööks Office 365 teenuseid. Nendeks on Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business, Teams ja PowerBI. Microsoft ei taga Office 365 ja Microsoft 365 teenustele varundust, vaid hoiab ajutiselt kustutatud andmeid.

Vaata järele

Webinar | Ärisaladuse kaitse


Isikuandmete kaitse üldmäärus kehtestas märkimisväärsed trahvid isikuandmete lohaka käitlemise eest. Uus konkurentsiseadus täpsustas nõudeid ärisaladuse mõistele. Mõlemas seadusemuudatuses on kesksel kohal andmete kaitse meetmed.

Vaata järele

Webinar | Teams’i 15 värsket uuendust


Microsoft Teams’i populaarsus kasvab müstilise kiirusega, samas tempos arendab Microsoft rakendust. Tõnis Tikerpäe on kokku kogunud 15 värskemat ja põnevamat uuendust, mis viimasel ajal välja on tulnud. Mõnda olete ehk märganud aga kindlasti on ka neid mis tulevad üllatusena.

Vaata järele

Webinar | Kuidas alustada Microsoft 365’ga?


Sellel veebiseminaril räägib Tõnis lähemalt, mida hõlmab endas Microsoft 365, millised on selle baasteenused ning mida need sisaldavad.

Vaata järele

Webinar | Microsoft SharePoint uuel kümnendil


Uus aasta toob ikka kontori sagina seoses puhkuste planeerimisega, uued tööülesanded ja igivana küsimuse, kuidas sisekommunikatsioonist maksimum võtta? Võta osa veebiseminarist ja saa teada kõik SharePointi uued ja vanad nipid, mille abil kontorielu lihtsamaks muuta.

Vaata järele

Tiimitöö Power BI-s


Power BI suurepärane aruandluse platvorm, mis integreerituna teiste Office 365 teenustega muudab tiimitöö tulemuslikumaks. Toomas näitab seminaril, kuidas Power BI integreerub Teamsi keskkonda, kuidas teha Power BI-s koostööd ning tagada seejuures andmete turvalisus selliselt, et igaüks saaks ligi vaid omale vajalikele andmetele.

Vaata järele

Webinar | Microsoft 365 turvalisus


Turvalisus on alati teema! Kuula Microsoft 365 pakettidega kaasnevatest turvalisus võimalustest, mis tagavad Teie andmete turvalise ligipääsu ja käsitluse pilves. Vebinaril räägime Microsoft Endpoint Managamendist (endise nimega Enterprice Mobilty + Security), mis võimaldab seadmete haldust ja andmete/seadmete tingimuslike ligipääse andmetele.

Vaata järele

Webinar | SharePoint and Teams - Better Together


Räägime ettevõtte sisekommunikatsioonist ja kuidas ühendada endas Microsofti Teamsi kanalites tehtav töö ning siseveebis kajastatud informatsioon. Kus hoida oma dokumente, kuidas teha ühistööd ning millal võtta appi Microsoft Flow töövood ja teavitused.

Vaata järele

Webinar | Microsoft Teams ABC


Microsoft Teams on jätkuvalt kõige kiiremini kasvav ärirakendus Microsofti ajaloos. Samasugust tendentsi on näha ka Eestis. Aina rohkem pöördutakse meie poole sooviga kasutusele võtta just eelkõige Teams. Sellel veebiseminaril räägime mida on vaja teha selleks, et oma ettevõttes või asutuses Microsoft Teams kasutusele võtta ning käime läbi põhifunktsionaalsused

Vaata järele

Ärikonverents | Andmed, digitaalne kuld


Toimumas on juba viies Primendi Ärikonverents.  Seekordsed põhiteemad pöörlevad ümber andmete. Erinevate ettevõtete juhid räägivad oma kogemusest ja sellest, kuidas andmeid oma äri eduks kõige paremini ära kasutada. Muu põneva hulgas räägime ka tehisintellektist ja asjade internetist - kus ja kuidas on need juba kasutusel ja millised on tulevikusuunad. 

Loe edasi

Webinar | Ettevõtte pilveviimise tegevuskava


Ettevõtte töö pilves on tänasel päeval üsna elementaarne. Sellegipoolest on ka veel neid ettevõtteid, kes kasutavad keskseid failiservereid, harukontorites erinevaid süsteeme, sisesuhtlus toimib mitmete ning mitte alati kõige mugavamate kanalite kaudu. Ettevõtte failihalduse ja sisesuhtluse pilveviimine on lihtne ja mugav. Kuidas see protsess välja näeb? Primendi projektijuht Ken Tikerpäe räägib erinevatest võimalustest ja Primendi parimatest praktikatest kuidas oma ettevõte pilve viia.

Loe edasi

Pilveseminar | Ettevõtte kasvatamine kulutõhusalt - edulood ning parimad praktikad


Kuidas kasvatada ettevõtet nii, et tegevused oleksid võimalikult kulutõhusad? Oleme kokku pannud pilveseminari, kus tutvustame just neid võimalusi. Kutsusime kohale ka Priidu Paometsa Markus Software’st, kes tutvustab kuulajatele nende kogemust Azure’i kasutamisel. Kuidas see neid aidanud on, soovitused-näpunäited millega arvestada jpm.

Loe edasi

Webinar | Majandustulemuste kommunikatsioon ettevõtte sees


Ärikeskkond, milles ettevõtted toimetavad, muutub kiiremini kui kunagi varem. Seepärast ei ole ärijuhtidel võimalust kuu aega oodata ülevaadet sellest, mis nende äris toimub. Power BI-st on tänaseks kujunenud kõige populaarsem töövahend, millega koguda andmeid erinevatest süsteemidest terviklikeks ja ülevaatlikeks aruanneteks.

Loe edasi

Webinar | Koostöö ja turvalisus Microsoft 365 abil


Kiiresti arenev tehnoloogia sisaldab ohte, millega töötajad ei oska arvestada. Töötajad saavad sageli kavalaid õngitsuskirju, millega püütakse ligi pääseda konfidentsiaalsetele andmetele või välja petta raha. E-mailist loobuda ei saa, sest kiire ja mugav infovahetus on toimiva koostöö alus. Kuidas saavad juhid kindluse ja südamerahu, et ettevõtte töötajad ja andmed on hästi kaitstud?

Loe edasi

Webinar | Samm paberivaba kontori suunas – Office 365 ja SharePoint


Igas ettevõttes on kasutusel palju erinevaid programme müügi, personali ja finantside haldamiseks, kuid alati leidub paar aeganõudvat tegevust, millele sobivat lahendust leitud ei ole ja tänaseni tehakse käsitsi.

Loe edasi

Pilveseminar | Microsofti pilveteenuste uudised


Primendi Pilveseminaril toome teieni kõige uuema info Microsofti pilveteenuste kohta. Räägime ennekõike sellest, mida sisaldab Microsoft 365.

Loe edasi

Webinar | Kui turvaline on Office 365?


Pärast Riigi Infosüsteemi Ameti raportit sellest, et kurjategijad on sihikule võtnud Office 365 kasutajad, on paljudel küsimus, kas Office 365 on ikka piisavalt turvaline. Veebiseminaril räägib Toomas Mõttus sellest, millest turvalisus sõltub ning millised turvameetmed on Office 365 notesteenustes kasutusel.

Loe edasi

Webinar | Microsoft Azure tarkvaraarendajale


Azure on ühaenam tarkvaraarendajate seas populaarsust koguv arendusplatvorm. Azure võimaldab luua kaasaegseid rakendusi, ehitada infrastruktuuri, analüüsida andmeid, hallata kasutajaid ja ligipääse ning palju muud. Märksõnadeks: kiirus, skaleeritavus, säästlikkus.

Loe edasi

Webinar | Microsoft 365 uudised ning Skype for Business üleminek Microsoft Teams'i


Vaatame üle millised arengud on toimunud Microsoft 365 pilveteenusega. Kõige suurem muutus on kindlasti see, et Skype for Business ei ole enam Microsoft 365 teenuste osa ning selle funktsionaalsus on täielikult üle kolinud Microsoft Teams’i. Näitame kuidas Microsoft Teams asendab Skype for Businessi, kuidas korraldada online koosolekuid, talletada koosoleku memosid, jagada ja koos redigeerida dokumente, omavahel kiirelt ning uuel tasemel chattida.

Loe edasi

Mis on Microsoft Flow ehk töövood?


Töövoogudele keskenduvas veebiseminaris annab Joel ülevaate sellisest lahendusest nagu seda on Microsoft Flow. Microsoft Flow on töövoogude teenus mille abil saab automatiseerida sündmusi ja protsesse erinevate rakenduste ja teenuste vahel.

Loe edasi

Webinar | Microsofti pilveteenuste litsentsimise ABC


Microsoftil on päris palju pilvepõhiseid teenuseid aja jooksul välja töötatud. Selleks, et neid mõistlikult kasutada, anname ülevaate erinevatest komplektidest. Alati on ju niimoodi, et komplekti ostes on soodsam kui komponente üksikult. Primendil on pikaajaline kogemus selliste teenuste kasutuselevõtu konsulteerimisel ja juurutamisel, mistõttu oleme ka neli aastat järjest valitud Microsofti aasta parimaks partneriks Eestis.

Loe edasi

Webinar | Pidevalt ajakohane eelarve ja kuidas see saavutada


Igal aastal teevad ettevõtted läbi tuleviku planeerimise sammud. Vaadatakse üle ettevõtte strateegia ning otsustatakse sellest lähtuvad investeeringud ja tegevuskulud. Seejärel teisendatakse finantseesmärgid soorituseesmärkideks, et töötajatele nende igapäevases tegevuses kiiremini tagasisidet anda. Kuidas seda tagasisidet operatiivselt ja ülevaatlikult anda? Selle jaoks on vaja üles ehitada automaatne aruandluse süsteem, mis on samas piisavalt paindlik, et suudab ärikeskkonna muutustega kaasas käia.

Loe edasi

Webinar | Microsoft Teams - mis ja kellele?


Veidi üle aasta tagasi tuli Microsoft välja uue tootega Microsoft Teams, mis ühendab endas sisu, inimesed, koosolekud ja vestluste ajaloo, et töögrupid saaksid oma igapäevast tööd veel paremini teha. Microsoft Teams ühendab omavahel Skype, Outlooki, Sharepointi, Onenote, Planneri jpm, seega on kasulik ühendus Office 365 ja ka muude kolmanda osapoole teenuste vahel.

Loe edasi

Webinar | Turvalisus teenusena


Vanasõna ütleb, et teadmised on jõud. Teadmised on veel suurem jõud kui neid jagada oma kolleegidega, et ühiselt kiiremini eesmärkide suunas liikuda. Teadmiste sattumine kõrvaliste isikute kätte võib põhjustada aga majanduslikku kahju nii meile endale kui ka neile, kes on usaldanud oma teadmised meie hoida.

Loe edasi

Webinar | Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel - Valo Intranet


Kuidas tunda ära siseveebi kõige suuremad väljakutsed ja samaaegselt pidada uuendustega sammu? Tehnoloogia dikteerib üha rohkem ja kiirema tempoga meie igapäevaelu. Seda nii tööl, kodus kui ka puhkehetkel. Räägime sellel korral, kuidas uuenduslikud siseveebi valmislahendused aitavad ettevõtte infovahetusele elu sisse puhuda. Kõike seda tutvustame Valo Intraneti näitel.

Loe edasi

Webinar | Välispartneri kasutamine siseveebi loomisel - miks ja kuidas?


Kuidas juurutada ja arendada ettevõtte siseveebi, luues eeldused sisekommunikatsiooni edukaks toimimiseks? Kas tasub arendada ettevõttes sisemist kompetentsi või usaldada siseveebi loomine välisele partnerile? Mille järgi partnereid valida ning kuidas veenduda nende usaldusväärsuses?

Loe edasi

Webinar | Tootmisjuhtimise digitaliseerimise võimalused


Tänapäevased väljakutsed tootmisettevõtetele on karmid. Kliendid ootavad toodet põhimõtteliselt kohe ning see peab olema laitmatu kvaliteedi ja loomulikult turu parima hinnaga. Kuidas sellises olukorras oma protsesse optimeerida, et pakkuda parimat hinna-kvaliteedi suhet?

Loe edasi

Webinar | Praktilised nõuanded infohalduse korraldamiseks ettevõttes


Toimekatel ettevõttetel on palju infokanaleid, mida nad peavad jälgima ja haldama, et kõigega kursis olla. Kusagil peavad olema dokumendid/lepingud, töötajaid tuleb kursis hoida siseuudiste ja sündmustega. Kergesti kättesaadavad peavad olema puhkuseavaldused, töötervishoiukontrollid ja ettevõtte väline (nt sotsiaalmeedia, pressiteated) ning sisene (nt töötajate sündmused, kontaktid, personali muutused) kommunikatsioon.

Loe edasi

Webinar | IT kaasajastamine - kuidas alustada?


Ettevõtete sisene IT pole enam ammu üksnes sealse IT osakonna teema ega eraldi üksus, vaid on põimunud kogu ettevõtte tööprotsessidesse. Oleme oma töös kohanud mitmeid organisatsioone, kus vananenud IT-lahendused hoiavad tagasi kogu äri arengut. IT kaasajastamine on mahukas protsess, mis hõlmab kogu ettevõtet ja ka tihti ka töötajate tööharjumuste muutmist.

Loe edasi

Webinar | Paindlik eelarvestamislahendus - kuidas luua kaasaegset finantsanalüütikat?


Digitaliseeruvas maailmas omab informatsioon ja andmed üha kasvavat rolli. Turukonkurentsist väljuvad võitjana need, kes oskavad andmeküllusest välja lugeda olulise ning filtreerida selle infokillukesteks, mis aitavad lugeda väiksemaidki trende ja teha nende põhjal edumeelseid ja jätkusuutlikke otsuseid.

Loe edasi

Webinar | Saage tuttavaks Microsoft 365 - mis, kellele ja milleks?


Möödunud suvel kuulutas Microsoft välja uue teenustepaketi – Microsoft 365. Mis see on? Kas see sisaldab nüüd kõiki Microsofti tooteid? Kas Microsoft loobub teistest tooteliinidest? Kuidas taolist teenuste paketti mõista?

Loe edasi

Morning Coffee | Azure pilveteenused


Azure'il on iga ülesande jaoks sobiv tööriist, tööriista kasutusele võtmine käib mõne hiireklikiga ja maksama peab ainult tegeliku kasutuse eest

Loe edasi

Morning Coffee | SimpliVity ja hüperkonvergents


SimpliVity andmekeskuse platvormis on ühendatud arvutus, salvestamine, võrk ja varundamine. Tulemuseks on üle kolme korra suurem efektiivsus.

Loe edasi

Morning Coffee | Office 365 Cloud Productivity


Morning Coffee - Office 365 - tulemuslikuks pilveteenuste abil. Räägime sellest, kuidas tööd tehtud saada ilma kontoris istumata.

Loe edasi

Pilveseminar | Primendi hooaja algus


Primendi Pilveseminar - kõige asjakohasem info pilveteenuste kohta. Kuula, mida uut on Office 365, Intune jt teenustes ning kuidas neid mugavalt kasutada.

Loe edasi