Webinar | Kuidas saada inimesed siseveebi kasutama?


Microsoft SharePoint ja Power platvormid kaugtöö ajastul. Seminari viivad läbi Heikko Kukk ja Joel Põldaru.

Vaata järele

Webinar | Case Study: Miks MKM otsustas Teams’i kasutusele võtta


Tutvustame Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi näitel Teams'i kasutuselevõttu, räägime lahti erinevad protsessid ja kuulame, milline on MKM kogemus Teamsiga.

Vaata järele

Webinar | IONO Budgeting - Power BI


Veebiseminar on inglise keelne. Ootused andmete analüüsile ja analüüsitoodete võimekus on viimastel aastatel olulisel muutunud. Muutus on arusaadav, sest tänane nutiseade on sageli suurema jõudlusega kui kümne aasta tagune server. Juhid saavad analüüsiraporteid ise rohkem mugandada ja lihtsamaid aruandeid ise koostada, mille tulemusena vastavad raportid ajakohasematele küsimustele.

Vaata järele

Workshop | Azure In A Day - Analytics


Käesolev töötuba on inglise keelne. Vali endale sobiv kuupäev osalemiseks. Töötoa sisu on kõigil kolmel päeval sama. We are living at a time of data explosion. Companies have at their disposal more data than they can handle, but that needs to be better structured and formatted into useful reports. Azure data platform services like Data Lake, Synapse, Data Factory, Cosmos DB and others provide services that are required to create complete data management and reporting solutions.

Vaata järele

Webinar | Use Power Platform to replace gut feeling


Käesolev veebiseminar on inglise keelne. Microsoft Power Platform combined with Azure Data Services provides rapid development platform. Power Platform is integrated with popular Office 365 services to create rapid data entry and visualisation solutions. As the volume of data grows and value extracted from analysis increases, Azure platform provides virtually unlimited resources for data storage and AI analysis. Companies can improve speed of their business processes and include business line workers into decision making process.

Vaata järele

Webinar | Mida peaksid teadma Microsofti litsentsidest?


Meie ärikliendihaldur Kädi Horm ja suurepärane koostööpartner Helen Põdra Promise Eestist räägivad Microsofti litsentsimismaailma uuendustest ning annavad nõu kuidas paindlikult ja osavalt õiged litsentsid valida.

Vaata järele

Webinar | Küberturvalisus pärast koroonaviirust


Küberturbe meetodid muutuvad meeletu kiirusega eriti täna, kus järjest rohkem ettevõtteid peavad ümber hindama oma töövood ja organisatsiooni ülesehituse, tule kuula millist nõu jagavad oma ala spetsialistid.

Vaata järele

Webinar | SOS - kuidas ennetada igapäevaseid IT muresid


Seminari viivad läbi meie klienditoe juht Henri Niinepuu ja teenuste müügijuht Rene Kaalo. Henri ja Rene räägivad kriisiaja kogemuste põhjal, milliste muredega ettevõtete töötajad meie kasutajatoe poole kõige enam pöördusid.

Vaata järele

Webinar | Küberturbesari: identiteedikaitse


Kas teadsite, et identiteedikaitse on järjest keerukam, kuna töötajad peavad pidevalt liikvel olema ning paroole ja autentimist tuleb kaitsta kõigis seadmetes?

Vaata järele

Webinar | Kuidas saada Teams’i superkangelaseks


Kaugtöö on paljuski harjumuseasi andes rohkelt vabadusi, kuid samas võib ka päevakorda tõstatada hoopis uutmoodi probleeme. Ootamatult võid ennast avastada pahalase rollist, sest kogu vestlus töökaaslaste ja partneritega käib ainult ekraanivahendusel.

Vaata järele

Webinar | Kuidas Teams'i kasutamisel mitte ämbrisse astuda


Microsoft Teams rakenduse kasutajate arv on tõusnud viimastel nädalatel meeletu kiirusega. Igal rakendusel on aga oma head ja vead ning rutakas kasutuselevõtt võib endaga kaasa tuua „üllatusi“.

Vaata järele

Webinar | M365 Security & Compliance - uut ja vana!


Vaatame üle, millised uued turvalisuse lahendused on peale Microsoft Ignite jõudnud meieni. Heidame pilgu selle aasta roadmapile ja vaatame üle, mida olulist on veel tulemas.

Registreeru

Webinar | Kuidas Power Platvormil luua ärirakendusi koodi kirjutamata?


No päris ilma koodita lõpuks ei saa, kuid Microsofti Power Platform koosneb tehnoloogiatest, mis võimaldab äriprotsesse automatiseerida kiiresti väikeste sammudena.

Vaata järele

Webinar | 5 põhjust, miks pilveteenuseid varundada


Enamus Primendi kliente kasutab oma igapäeva tööks Office 365 teenuseid. Nendeks on Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business, Teams ja PowerBI. Microsoft tagab Office 365 ja Microsoft 365 teenustele lühiajalist varundust. Näiteks pakutakse varundust Office 365 teenuse osana, mis küll sisaldab andmete hoidmist väljaspool olemasolevat andmekeskust, kuid ei ole päris varundusteenus.

Vaata järele

Webinar | Ärisaladuse kaitse


Isikuandmete kaitse üldmäärus kehtestas märkimisväärsed trahvid isikuandmete lohaka käitlemise eest. Uus konkurentsiseadus täpsustas nõudeid ärisaladuse mõistele. Mõlemas seadusemuudatuses on kesksel kohal andmete kaitse meetmed.

Vaata järele

Webinar | Teams’i 15 värsket uuendust


Microsoft Teams’i populaarsus kasvab müstilise kiirusega, samas tempos arendab Microsoft rakendust. Tõnis Tikerpäe on kokku kogunud 15 värskemat ja põnevamat uuendust, mis viimasel ajal välja on tulnud. Mõnda olete ehk märganud aga kindlasti on ka neid mis tulevad üllatusena.

Vaata järele

Webinar | Kuidas alustada Microsoft 365’ga?


Sellel veebiseminaril räägib Tõnis lähemalt, mida hõlmab endas Microsoft 365, millised on selle baasteenused ning mida need sisaldavad.

Vaata järele

Webinar | Microsoft SharePoint uuel kümnendil


Uus aasta toob ikka kontori sagina seoses puhkuste planeerimisega, uued tööülesanded ja igivana küsimuse, kuidas sisekommunikatsioonist maksimum võtta? Võta osa veebiseminarist ja saa teada kõik SharePointi uued ja vanad nipid, mille abil kontorielu lihtsamaks muuta.

Vaata järele

Tiimitöö Power BI-s


Power BI suurepärane aruandluse platvorm, mis integreerituna teiste Office 365 teenustega muudab tiimitöö tulemuslikumaks. Toomas näitab seminaril, kuidas Power BI integreerub Teamsi keskkonda, kuidas teha Power BI-s koostööd ning tagada seejuures andmete turvalisus selliselt, et igaüks saaks ligi vaid omale vajalikele andmetele.

Vaata järele

Webinar | Microsoft 365 turvalisus


Turvalisus on alati teema! Kuula Microsoft 365 pakettidega kaasnevatest turvalisus võimalustest, mis tagavad Teie andmete turvalise ligipääsu ja käsitluse pilves. Vebinaril räägime Microsoft Endpoint Managamendist (endise nimega Enterprice Mobilty + Security), mis võimaldab seadmete haldust ja andmete/seadmete tingimuslike ligipääse andmetele.

Vaata järele

Webinar | SharePoint and Teams - Better Together


Räägime ettevõtte sisekommunikatsioonist ja kuidas ühendada endas Microsofti Teamsi kanalites tehtav töö ning siseveebis kajastatud informatsioon. Kus hoida oma dokumente, kuidas teha ühistööd ning millal võtta appi Microsoft Flow töövood ja teavitused.

Vaata järele

Webinar | Microsoft Teams ABC


Microsoft Teams on jätkuvalt kõige kiiremini kasvav ärirakendus Microsofti ajaloos. Samasugust tendentsi on näha ka Eestis. Aina rohkem pöördutakse meie poole sooviga kasutusele võtta just eelkõige Teams. Sellel veebiseminaril räägime mida on vaja teha selleks, et oma ettevõttes või asutuses Microsoft Teams kasutusele võtta ning käime läbi põhifunktsionaalsused

Vaata järele

Ärikonverents | Andmed, digitaalne kuld


Toimumas on juba viies Primendi Ärikonverents.  Seekordsed põhiteemad pöörlevad ümber andmete. Erinevate ettevõtete juhid räägivad oma kogemusest ja sellest, kuidas andmeid oma äri eduks kõige paremini ära kasutada. Muu põneva hulgas räägime ka tehisintellektist ja asjade internetist - kus ja kuidas on need juba kasutusel ja millised on tulevikusuunad. 

Loe edasi

Webinar | Ettevõtte pilveviimise tegevuskava


Ettevõtte töö pilves on tänasel päeval üsna elementaarne. Sellegipoolest on ka veel neid ettevõtteid, kes kasutavad keskseid failiservereid, harukontorites erinevaid süsteeme, sisesuhtlus toimib mitmete ning mitte alati kõige mugavamate kanalite kaudu. Ettevõtte failihalduse ja sisesuhtluse pilveviimine on lihtne ja mugav. Kuidas see protsess välja näeb? Primendi projektijuht Ken Tikerpäe räägib erinevatest võimalustest ja Primendi parimatest praktikatest kuidas oma ettevõte pilve viia.

Loe edasi

Pilveseminar | Ettevõtte kasvatamine kulutõhusalt - edulood ning parimad praktikad


Kuidas kasvatada ettevõtet nii, et tegevused oleksid võimalikult kulutõhusad? Oleme kokku pannud pilveseminari, kus tutvustame just neid võimalusi. Kutsusime kohale ka Priidu Paometsa Markus Software’st, kes tutvustab kuulajatele nende kogemust Azure’i kasutamisel. Kuidas see neid aidanud on, soovitused-näpunäited millega arvestada jpm.

Loe edasi

Webinar | Majandustulemuste kommunikatsioon ettevõtte sees


Ärikeskkond, milles ettevõtted toimetavad, muutub kiiremini kui kunagi varem. Seepärast ei ole ärijuhtidel võimalust kuu aega oodata ülevaadet sellest, mis nende äris toimub. Power BI-st on tänaseks kujunenud kõige populaarsem töövahend, millega koguda andmeid erinevatest süsteemidest terviklikeks ja ülevaatlikeks aruanneteks.

Loe edasi

Webinar | Koostöö ja turvalisus Microsoft 365 abil


Kiiresti arenev tehnoloogia sisaldab ohte, millega töötajad ei oska arvestada. Töötajad saavad sageli kavalaid õngitsuskirju, millega püütakse ligi pääseda konfidentsiaalsetele andmetele või välja petta raha. E-mailist loobuda ei saa, sest kiire ja mugav infovahetus on toimiva koostöö alus. Kuidas saavad juhid kindluse ja südamerahu, et ettevõtte töötajad ja andmed on hästi kaitstud?

Loe edasi

Webinar | Samm paberivaba kontori suunas – Office 365 ja SharePoint


Igas ettevõttes on kasutusel palju erinevaid programme müügi, personali ja finantside haldamiseks, kuid alati leidub paar aeganõudvat tegevust, millele sobivat lahendust leitud ei ole ja tänaseni tehakse käsitsi.

Loe edasi

Pilveseminar | Microsofti pilveteenuste uudised


Primendi Pilveseminaril toome teieni kõige uuema info Microsofti pilveteenuste kohta. Räägime ennekõike sellest, mida sisaldab Microsoft 365.

Loe edasi

Webinar | Kui turvaline on Office 365?


Pärast Riigi Infosüsteemi Ameti raportit sellest, et kurjategijad on sihikule võtnud Office 365 kasutajad, on paljudel küsimus, kas Office 365 on ikka piisavalt turvaline. Veebiseminaril räägib Toomas Mõttus sellest, millest turvalisus sõltub ning millised turvameetmed on Office 365 notesteenustes kasutusel.

Loe edasi

Webinar | Microsoft Azure tarkvaraarendajale


Azure on ühaenam tarkvaraarendajate seas populaarsust koguv arendusplatvorm. Azure võimaldab luua kaasaegseid rakendusi, ehitada infrastruktuuri, analüüsida andmeid, hallata kasutajaid ja ligipääse ning palju muud. Märksõnadeks: kiirus, skaleeritavus, säästlikkus.

Loe edasi

Webinar | Microsoft 365 uudised ning Skype for Business üleminek Microsoft Teams'i


Vaatame üle millised arengud on toimunud Microsoft 365 pilveteenusega. Kõige suurem muutus on kindlasti see, et Skype for Business ei ole enam Microsoft 365 teenuste osa ning selle funktsionaalsus on täielikult üle kolinud Microsoft Teams’i. Näitame kuidas Microsoft Teams asendab Skype for Businessi, kuidas korraldada online koosolekuid, talletada koosoleku memosid, jagada ja koos redigeerida dokumente, omavahel kiirelt ning uuel tasemel chattida.

Loe edasi

Mis on Microsoft Flow ehk töövood?


Töövoogudele keskenduvas veebiseminaris annab Joel ülevaate sellisest lahendusest nagu seda on Microsoft Flow. Microsoft Flow on töövoogude teenus mille abil saab automatiseerida sündmusi ja protsesse erinevate rakenduste ja teenuste vahel.

Loe edasi

Webinar | Microsofti pilveteenuste litsentsimise ABC


Microsoftil on päris palju pilvepõhiseid teenuseid aja jooksul välja töötatud. Selleks, et neid mõistlikult kasutada, anname ülevaate erinevatest komplektidest. Alati on ju niimoodi, et komplekti ostes on soodsam kui komponente üksikult. Primendil on pikaajaline kogemus selliste teenuste kasutuselevõtu konsulteerimisel ja juurutamisel, mistõttu oleme ka neli aastat järjest valitud Microsofti aasta parimaks partneriks Eestis.

Loe edasi

Webinar | Pidevalt ajakohane eelarve ja kuidas see saavutada


Igal aastal teevad ettevõtted läbi tuleviku planeerimise sammud. Vaadatakse üle ettevõtte strateegia ning otsustatakse sellest lähtuvad investeeringud ja tegevuskulud. Seejärel teisendatakse finantseesmärgid soorituseesmärkideks, et töötajatele nende igapäevases tegevuses kiiremini tagasisidet anda. Kuidas seda tagasisidet operatiivselt ja ülevaatlikult anda? Selle jaoks on vaja üles ehitada automaatne aruandluse süsteem, mis on samas piisavalt paindlik, et suudab ärikeskkonna muutustega kaasas käia.

Loe edasi

Webinar | Microsoft Teams - mis ja kellele?


Veidi üle aasta tagasi tuli Microsoft välja uue tootega Microsoft Teams, mis ühendab endas sisu, inimesed, koosolekud ja vestluste ajaloo, et töögrupid saaksid oma igapäevast tööd veel paremini teha. Microsoft Teams ühendab omavahel Skype, Outlooki, Sharepointi, Onenote, Planneri jpm, seega on kasulik ühendus Office 365 ja ka muude kolmanda osapoole teenuste vahel.

Loe edasi

Webinar | Turvalisus teenusena


Vanasõna ütleb, et teadmised on jõud. Teadmised on veel suurem jõud kui neid jagada oma kolleegidega, et ühiselt kiiremini eesmärkide suunas liikuda. Teadmiste sattumine kõrvaliste isikute kätte võib põhjustada aga majanduslikku kahju nii meile endale kui ka neile, kes on usaldanud oma teadmised meie hoida.

Loe edasi

Webinar | Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel - Valo Intranet


Kuidas tunda ära siseveebi kõige suuremad väljakutsed ja samaaegselt pidada uuendustega sammu? Tehnoloogia dikteerib üha rohkem ja kiirema tempoga meie igapäevaelu. Seda nii tööl, kodus kui ka puhkehetkel. Räägime sellel korral, kuidas uuenduslikud siseveebi valmislahendused aitavad ettevõtte infovahetusele elu sisse puhuda. Kõike seda tutvustame Valo Intraneti näitel.

Loe edasi

Webinar | Välispartneri kasutamine siseveebi loomisel - miks ja kuidas?


Kuidas juurutada ja arendada ettevõtte siseveebi, luues eeldused sisekommunikatsiooni edukaks toimimiseks? Kas tasub arendada ettevõttes sisemist kompetentsi või usaldada siseveebi loomine välisele partnerile? Mille järgi partnereid valida ning kuidas veenduda nende usaldusväärsuses?

Loe edasi

Webinar | Tootmisjuhtimise digitaliseerimise võimalused


Tänapäevased väljakutsed tootmisettevõtetele on karmid. Kliendid ootavad toodet põhimõtteliselt kohe ning see peab olema laitmatu kvaliteedi ja loomulikult turu parima hinnaga. Kuidas sellises olukorras oma protsesse optimeerida, et pakkuda parimat hinna-kvaliteedi suhet?

Loe edasi

Webinar | Praktilised nõuanded infohalduse korraldamiseks ettevõttes


Toimekatel ettevõttetel on palju infokanaleid, mida nad peavad jälgima ja haldama, et kõigega kursis olla. Kusagil peavad olema dokumendid/lepingud, töötajaid tuleb kursis hoida siseuudiste ja sündmustega. Kergesti kättesaadavad peavad olema puhkuseavaldused, töötervishoiukontrollid ja ettevõtte väline (nt sotsiaalmeedia, pressiteated) ning sisene (nt töötajate sündmused, kontaktid, personali muutused) kommunikatsioon.

Loe edasi

Webinar | IT kaasajastamine - kuidas alustada?


Ettevõtete sisene IT pole enam ammu üksnes sealse IT osakonna teema ega eraldi üksus, vaid on põimunud kogu ettevõtte tööprotsessidesse. Oleme oma töös kohanud mitmeid organisatsioone, kus vananenud IT-lahendused hoiavad tagasi kogu äri arengut. IT kaasajastamine on mahukas protsess, mis hõlmab kogu ettevõtet ja ka tihti ka töötajate tööharjumuste muutmist.

Loe edasi

Webinar | Paindlik eelarvestamislahendus - kuidas luua kaasaegset finantsanalüütikat?


Digitaliseeruvas maailmas omab informatsioon ja andmed üha kasvavat rolli. Turukonkurentsist väljuvad võitjana need, kes oskavad andmeküllusest välja lugeda olulise ning filtreerida selle infokillukesteks, mis aitavad lugeda väiksemaidki trende ja teha nende põhjal edumeelseid ja jätkusuutlikke otsuseid.

Loe edasi

Webinar | Saage tuttavaks Microsoft 365 - mis, kellele ja milleks?


Möödunud suvel kuulutas Microsoft välja uue teenustepaketi – Microsoft 365. Mis see on? Kas see sisaldab nüüd kõiki Microsofti tooteid? Kas Microsoft loobub teistest tooteliinidest? Kuidas taolist teenuste paketti mõista?

Loe edasi

Morning Coffee | Azure pilveteenused

Autor: Aeg: 28. oktoober 2015

Azure'il on iga ülesande jaoks sobiv tööriist, tööriista kasutusele võtmine käib mõne hiireklikiga ja maksama peab ainult tegeliku kasutuse eest

Loe edasi

Morning Coffee | SimpliVity ja hüperkonvergents

Autor: Aeg: 20. oktoober 2015

SimpliVity andmekeskuse platvormis on ühendatud arvutus, salvestamine, võrk ja varundamine. Tulemuseks on üle kolme korra suurem efektiivsus.

Loe edasi

Morning Coffee | Office 365 Cloud Productivity

Autor: Aeg: 24. september 2015

Morning Coffee - Office 365 - tulemuslikuks pilveteenuste abil. Räägime sellest, kuidas tööd tehtud saada ilma kontoris istumata.

Loe edasi

Pilveseminar | Primendi hooaja algus

Autor: Aeg: 26. august 2015

Primendi Pilveseminar - kõige asjakohasem info pilveteenuste kohta. Kuula, mida uut on Office 365, Intune jt teenustes ning kuidas neid mugavalt kasutada.

Loe edasi