Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas vältida andmelekkeid?

Kes? Kristo Karu
Millal? 07. märts 2024 10:00:00
Kus? Teams Live


Webinaril räägime, millest Primend Shield teenus koosneb ning millist abi suudavad Primendi spetsialistid anda andmete märgistamisel, rünnete tõrjumisel ning andmelekete tõkestamisel.

Kas oled kunagi mõelnud, kui kaua võtab aega, et tuvastada andmeleke? Erinevad uuringud on näidanud, et sellised tegevused võivad jääda märkamatuks rohkem kui 100 päeva, kuni tagajärjed hakkavad ilmnema. Just siis muutub olukord keeruliseks – ennetamine, parandamine ja tõestamine muutuvad väljakutseteks.

Primend Shield on loodud selleks, et tuvastada ja lahendada need mured. Teenus kogub kokku serverite, arvutite, võrguseadmete ja pilveteenuste logid, kasutades AI ja mustrituvastust rünnakute avastamiseks. Lisaks aitab sulgeda teenused ründajatele enne, kui nad suudavad kahju tekitada. Kogutud logide abil saame tõendada mitte ainult rünnakuid, vaid ka töötajate andmete väärkasutust ning ärisaladuse leket.

Webinari viib läbi:

Kristo KaruKristo Karu | Infra ja pilveteenuste juht

Microsoft pilveteenustega olen igapäevaselt tegelenud viimased 8 aastat. Nende aastate jooksul olen saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab IT-teenuseid kasutama ning turvama. Minu peamine suund täna on IT-teenuste turvalisus, mis tagab kindlustunde meie klientidele.