Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Microsoft Copilot

Microsoft Copilot

Microsoft Copilot on usaldusväärne AI teenus, kes on alati valmis toetama ja aitama. Copilot aitab erinevate teemade korral, nagu koodi kirjutamine, sisu loomine ja teabe leidmine. Copilot on integreeritud teiste Microsofti teenustega, nagu Dynamics 365, Power Platform ja Microsoft 365. Copilot kasutab LLM mudelit ning õpib ja kohaneb pidevalt päringutega mida talle esitad, pakkudes parimaid vastuseid ja sisuloomet.

Küsi lisaks

Microsoft 365 Copilot

Microsoft 365 Copilot aitab muuta igapäevatööd produktiivsemaks, integreerides end meile tuttavatesse töövahenditesse nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja Teams. Tegu on uue põlvkonna tehisintellekti (AI) lahendusega, mis kasutab suure keelemudeli (LLM) tehnoloogiat ja Microsoft Graph andmeid (kalender, e-mailid, vestlused, dokumendid, koosolekud jne.). See võimaldab teha inimkeeli päringuid, muutes need võimsateks ja produktiivseteks töövahenditeks, tehes kokkuvõtteid, ennustades ja luues sisu.

Mis on Microsoft 365 Copilot?

Microsoft 365 Copilot on sinu tööalane tehisintellekti abiline. See aitab tõhusamalt sisu luua, koostööd teha ja Microsoft 365 rakendustega suhelda. Olenemata sellest, kas vajad abi dokumendi koostamisel, esitluse kujundamisel, andmete analüüsimisel või kolleegidega suhtlemisel, on Copilot sulle toeks. Copilot kasutab suuri keelemudeleid ja Microsoft Graphi, et mõista sinu konteksti ning genereerida asjakohast sisu. Võid ka Copilotiga suhelda, et esitada küsimusi, saada soovitusi ja õppida uusi oskusi. Copilot on integreeritud populaarsete Microsoft 365 rakendustega nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams ja paljud teised. Copilot on turvaline, vastutustundlik ja usaldusväärne. Ta austab sinu privaatsust ning järgib eetilisi tehisintellekti tavasid. 

Microsoft 365 Copilotiga saad ligipääsu järgmise põlvkonna tehisintellekti funktsioonidele, mis aitavad automatiseerida korduvaid ülesandeid, näiteks dokumendi kirjutamine Wordis, e-kirjade kokkuvõtete tegemine Outlookis, esitluse loomine PowerPointis, märkmete koostamine OneNote'is, visuaalsete aruannete loomine Excelis ja koosolekute ning tegevuste kokkuvõtmine Teamsi vestlustes ja koosolekutel.

Millega Microsoft 365 Copilot saab sulle kasulik olla?

Copilot on võimas AI abiline, kes saab sind aidata erinevate ülesannetega ja seda otse Microsoft 365 rakendustes. Siin on mõned näited sellest, mida Copilot saab sinu jaoks teha:

 • Word: Microsoft Copilot aitab kokkuvõtete tegemisel, dokumentide koostamisel ja redigeerimisel. Kirjuta dokument, blogipostitus või esitlus Copiloti poolt tehtavate ettepanekute või konkreetselt juba Copiloti poolt sisu loomise abil. Copilot suudab mõista sinu vajadusi, leida veebist või oma failidest asjakohast teavet ja luua teksti sinu vihjete põhjal. Sa võid ka küsida Copilotilt küsimusi ja saada tagasisidet oma loodud kirjatööde kohta. 
 • Excel: Copilot suudab teha keerulisi arvutusi, kokku võtta andmeid ja luua visualiseeringuid Excelis. Analüüsida andmeid ja luua graafikuid. Sa võid ka küsida Copilotilt, et ta selgitaks tulemusi või leiaks andmetes mustreid ja suundumusi. 
 • Outlook: Copilot aitab sul hallata oma e-kirju ja ajakava. Copilot suudab prioriseerida sinu postkasti, genereerida sinu eest vastuseid ja sorteerida sinu e-kirju teemade järgi Outlookis. Sa võid ka küsida Copilotilt, et ta looks ülesandeid, meeldetuletusi ja sündmusi sinu e-kirjade ja kalendri põhjal. 
 • PowerPoint: Copilot aitab sul luua esitlusi sinu poolt ette antud teemadel, võttes näiteks aluseks Wordi või PDF dokumendi. Copiloti abil saad parandada esitluse visuaalset poolt , lisada esineja märkmeid jne.
 • Teams: Copilot aitab sul kokkuvõtteid teha meeskonna vestlustest, koosolekutest ning jagatud dokumentidest Teamsis jne. Sa võid ka küsida Copilotilt, et ta aitaks sul ette valmistada vastuseid ja koostada tegevuskavasid ning plaane enda poolt ette antud teemade põhjal.

Litsentsimine ja turvalisus

Copilot on nüüd kätte saadav igas suuruses ettevõttele ning kõigil ettevõtetel on võrdne võimalus oma produktiivsus uuele tasemele viia koos tehisintellekti abiga.


Kuidas saad endale Copilot 365 litsentsi?

 • Ärikliendid: Microsoft 365 Business Standard/Business Premium klientidel on võimalik soetada Copilot for Microsoft 365 -  Microsoft Cloud solution Provider (CSP) partneri kaudu.  
  Küsi pakumist
 • Hariduskliendid: Microsoft 365 A3/A5 ja Office 365 A3/A5 kliendid saavad soetada Copiloti litsentsi peagi CSP partnri kaudu, seniks on see võimalik Enrollment for Education Solutions programmi kaudu.
  Küsi pakkumist

Kohustuslik kasutajate arv: Microsoft 365 Business Standard/Business Premium kliendid saavad osta kuni 300 litsentsi. Copiloti puhul on tegu nö. lisatootega, mis nõuab enda alla põhitoodet (Microsoft 365 E3/E5, Office 365 E3/E5 või Microsoft 365 Business Standard/Business Premium). Lisatoote saab siduda olemasoleva põhitoote litsentsiga ja lõpukuupäeva saab valida põhitootega sama.

Mida pead turvalisuse aspektist silmas pidama?

Copilot rakendab rangeid privaatsuse ja turvapõhimõtteid, et kaitsta sinu andmeid ja järgida tööstusharu standardeid. Näiteid Copiloti privaatsuse ja turvalisuse põhifunktsioonidest:

 • Copilot ei jaga sinu andmeid kolmanda osapoolega, välja arvatud juhul, kui oled ise selleks loa andnud.
 • Copilot ei kasuta sinu andmeid kolmandate osapoolte toodete või teenuste treenimiseks ega parendamiseks, näiteks OpenAI puhul.
 • Copilot ei kasuta sinu andmeid Microsofti tehisintellekti mudelite treenimiseks ega parendamiseks, väljaarvatud kui sinu ettevõtte administraator on valinud valikulise andmete jagamise.
 • Copilot järgib olemasolevaid andmeõigusi ja -poliitikaid ning kasutajad näevad ainult vastuseid, mis põhinevad nendele juurdepääsetavatel andmetel.
 • Copilot krüpteerib andmeid nii puhkeolekus kui ka edastamise käigus, tagades tugevad turvameetmed.
 • Copilot blokeerib päringusisestused (jailbreak-rünnakud), mis on mõeldud tehisintellekti mudelit provotseerima soovimatute käitumiste näitamiseks.

Copilot järgib meie olemasolevaid privaatsuse, turvalisuse ja vastavuskohustusi Microsofti klientidele, sealhulgas üldist andmekaitse määrust (GDPR) ja Euroopa Liidu (EL) andmepiiranguid.
 

Blogid

Webinarid