Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Pidevalt ajakohane eelarve ja kuidas see saavutada

Kes? Viko Kõva | Primend
Millal? 16. oktoober 2018 10:00:00
Kus? Primend

Eelarve plaanimisel saavad ettevõtted tavaliselt hakkama ühe Exceli tabeliga. Keeruliseks läheb majandusaasta sees kui eelarvet on vaja muuta ja eriti keeruline kui mitu üksust korraga tahavad avanenud võimaluste ära kasutamiseks eelarvet muuta.

  • Kuidas alati jagada kõige ajakohasemat versiooni aruandest?
  • Kuidas tagada, et kõigil osapooltel on sama versioon?
  • Kuidas saada ülevaadet, millised eelarve read on võimalik ümber jagada?
  • Kuidas korraldada eelarve ajakohastamisel koostöö üksuste vahel?

Veebiseminari viib läbi:
Viko Kõva | Primend