Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Koostöö ja turvalisus Microsoft 365 abil

Kes? Priit Timpson | Primend
Millal? 28. veebruar 2019 10:00:00
Kus? Webinar

Primend aitab ettevõtetel välja töötada turvalise infohalduse põhimõtteid ning juurutada Microsoft 365 produktiivsuse ja turvalisuse teenuseid. Microsoft 365 paketid sisaldavad ettevõtetele vajalikke produktiivsuse ja turvalisuse teenuseid:

  • Exchange – postkasti, kalendri, ülesannete ja kontaktide haldus
  • Teams – projektimeeskondade ühistöö-keskkond
  • Advanced Threat Protection – AI tehnoloogial põhinev kirjade sisu ja manuste kontroll
  • Arvutihaldus – Kui arvutite tarkvara hoida ajakohasena, siis ründed tavaliselt ei õnnestu

Seminaril räägime läbi tegevuskava ettevõtte infohalduse turvalisemaks muutmiseks ning selgitame, kuidas Primendi ja Microsoft 365 abiga turvaline ja toimiv süsteem kiiresti tööle saada.

Veebiseminari viib läbi:
Priit Timpson | Primend