Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Mida uut on tulemas Microsofti litsentsimise maailmas?

Kes? Kädi Horm ja Helen Põdra
Millal? 23. november 2021 10:00:00
Kus? Primend

Kes on tähelepanelikult jälginud, siis Microsoft teavitas augustis, et märtsist on oodata umbes 10% hinnatõusu: Primend | Uued Microsoft 365 hinnad. Märtsist on oodata ka suuremaid muudatusi, kuidas Microsoft enda litsentse edasi müüb.

Microsoft tegeleb igapäevaselt sellega, et enda süsteeme teha lihtsamaks ja mugavamaks. Sellega seoses osad litsentsimise programmid kaovad ära, ühinevad ja arenevad. Kädi ja Helen jagavad, mida nemad hetkel teavad ja kuidas muudatused enda ettevõtte jaoks tööle panna. 

Teemad, mis tulevad jutuks:

  • Microsofti „New Commerce Experience“, millega on tegu? 
  • Windows 11 ja Windows 365, mis neil vahet on? 
  • Mis on vahet nendel kõikidel erinevatel programmidel nagu CSP, EA, ESA, Open, on-prem?

 

 

 

 


Kädi Horm - Primend | Parnersuhete juht

Kädi hoolitseb selle eest, et suuremad projektid suurte ettevõtetega saaksid tehtud ja hästi tehtud. Samal ajal hoides kõigil uuendustel silma peal ning pakkudes pidevat tuge. Kädi jõudis Primendisse pärast nelja aastat Microsofti heaks töötamist, tänu millele on tal on sügav arusaam sellest, kuidas Microsofti litsentsimine toimib.

 

 

 

 


Helen Põdra - Promise Estonia | Maajuht

Promise Estonia on Baltikumi suurima Certified Microsoft Partneri APN Promise tütarettevõtte. Helenil on IT-sektoris ulatuslik, ligi 20-aastane kogemus tarkvara müügist tehnoloogia kompetentsijuhtimiseni. Tänu oma karjääri jooksul erinevates rollides tehtud tööle on Helenil süvendatud arusaam litsentsiäri spetsiifikast ja keerukusest. Promise äri on paljuski nagu rätsepatöö – õige toote leidmine, juurutamine ja kasutajate koolitamine. Samal ajal aidates ka muuta levinud litsentsimistavasid, millel puudub pikaajaline väärtust.