Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas aitab Microsoft 365 Security Copilot ettevõtet küberturvalisuse rindel?

Kes? Priit Timpson
Millal? 16. november 2023 10:00:00
Kus? Teams Live

 

Harutame lahti uue Microsoft 365 Security Copiloti ja teeme ülevaate selle võimalustest ning mõjust küberturvalisusele. Kuna toode on veel küllaltki uus ja vaid valitud organisatsioonidele testimiseks, toome teieni sisulise ülevaate sellest, kuidas see tehisintellektil põhinev turbeanalüüsi tööriist võib teie ettevõtte kaitset küberohtude eest oluliselt tõsta.
 
Mis on Microsoft 365 Security Copilot?
Microsoft 365 Security Copilot on tehisintellektil põhinev turbeanalüüsi tööriist, mis võimaldab kiiresti reageerida ohtudele, töödelda signaale masinakiirusel ja hinnata riskide ulatust vaid mõne minutiga. Tööriist muudab turvalisuse tagamise oluliselt lihtsamaks ja tõhusamaks kui kunagi varem.
 
Kuidas toimib ja milleks see vajalik on?
Security Copilot aitab kaitsta andmeid, seadmeid ja infrastruktuuri küberrünnakute eest, kasutades signaale ja andmeid teistest turvatööriistadest, nagu Microsoft Sentinel, Microsoft 365 Defender, Microsoft Intune ja Microsoft Defender Threat Intelligence. Seejärel aitab see tuvastada, analüüsida ja reageerida potentsiaalsetele ohtudele, enne kui need muutuvad kriitilisteks rünnakuteks.
 
Microsoft 365 Security Copilotist saad täpsemalt kuulda 16. novembril kell 10 meie webinaril Teams Live vahendusel.  

Webinari viib läbi:

Priit Timpson Priit Timpson | Primendi pilveteenuste arhitekt

Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.