Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas kujuneb ärianalüütika hind pilves

Kes? Toomas Mõttus | Primend
Millal? 10. veebruar 2022 10:00:00
Kus? Teams Live | Primend

Kiirelt muutuvas maailmas on järjest olulisem roll reageerimiskiirusel ja paindlikkusel. Ettevõtted peavad olema võimelised uusi võimalusi lennult haarama ning ärikriitilisi otsuseid kiirelt tegema. Kõik see aga eeldab, et vajalikud andmed otsuste tegemiseks on hõlpsalt kättesaadavad ning vajalike aruannete koostamine mugav ja lihtne. Olulist rolli mängib ka see, millise hinnaga soovitud tulemuseni jõuda.

Veebiseminaril vaatame lähemalt Power Platform teenuste komplekti kuuluvat Power BI’d ning võimalusi, kuidas kiirelt äriprotsesse ja korduvaid tegevusi automatiseerida:

  • Litsentsimine ja hinnastamine
  • Millised on võimalikud tehnilised piirangud
  • Kuidas Power BI Azure Synapse’iga siduda
  • Kuidas aruandeid ja töölaudu kolleegidega jagada
  • Kuidas Power BI on seotud teiste PowerPlatform teenustega nagu Power Apps ja Power Automate

Toomas Mõttus – Primend | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.

 

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.