Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Küberturvalisus pärast koroonaviirust

Kes? Toomas Mõttus | Primend & CYBERS
Millal? 10. juuni 2020 10:00:00
Kus? Primend

Koroonajärgsel ajastul vaatavad ettevõtted üle oma töömeetodeid ja töövahendeid. Kõik see muudab ettevõtte haavataks küberohtudele, millest siiani teadmised puudusid. Seminaril räägime, kuidas maandada pilveteenuseid kasutava ettevõtte äririske.

Meil on külas hea partner CYBERS, kelle igapäevatöö on seotud küberturvalisusega.CYBERS (varem tuntud Security Software nimega) omab üle kümne aasta kogemust antud valdkonnas. 

Miks me räägime küberturvalisusest? 

-    Kui inimesed töötavad kodust, siis kohtvõrgu turvameetmed on ebapiisavad.
-    Uued turvaohud, mis tulenevad tööarvuti jagamisest kodustega
-    Üha rohkem infot on digitaalne ja  rünnakud muutuvad järjest kulukamaks;
-    Andmete leke võib tõsiselt kahjustada ettevõtte mainet;
-    Kliendid võivad kaotada usalduse.


Küberturbe meetodid muutuvad meeletu kiirusega eriti täna, kus järjest rohkem ettevõtteid peavad ümber hindama oma töövood ja organisatsiooni ülesehituse, tule kuula millist nõu jagavad oma ala spetsialistid.