Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

ZAB Dalderis&Repšs

Agris Repšs | Vandeadvokaat/partner

Advokaadibüroo Dalderis & Repšs (endine Repšs & Partnerid) pakub kvaliteetset õigusteenust ettevõtjatele ja eraisikutele. Ettevõte on spetsialiseerunud kriisijuhtimisele, keerukatele vaidlustele ja kohtuvaidlustele, mis nõuavad erilisi oskusi ja teadmisi. 

Selleks, et tagada tänases kiiresti muutuvas ja väljakutsete rohkes ärimaailmas õigusteenuste kõrgeim kvaliteet, kasutas advokaadibüroo Dalderis & Repšs Primendi IT-ekspertide tuge ja abi. Koostöö peamiseks eesmärgiks oli luua stabiilne, korrastatud ja usaldusväärne IT-infrastruktuur ning ettevõtte ja klientide andmete turvalisuse tagamine. Vajalike muudatuste ja täiustuste väljaselgitamiseks ja elluviimiseks oli koostöö esimeseks sammuks IT-taristu ja -protsesside audit.

Kaitsemeetmed kasutajate turvaliseks juurdepääsuks

Üks esimesi auditi käigus tuvastatud ülesandeid oli parandada kasutajate juurdepääsu turvalisust, sealhulgas võtta kasutusele kaheastmeline autentimine. Tugevdati kaitsemeetmeid, vähendades volitamata juurdepääsu katsete ohtu ning kaitstes ettevõtte ja klientide tundlike andmeid vastavalt privaatsuspoliitikale.

Andmete migreerimine SharePointi

Äriprotsesside ja töövoo tõhustamiseks tõsteti andmed SharePointi platvormile. See võimaldab Dalderis & Repšsi töötajatel pääseda ligi ettevõtte andmetele kõikjalt maailmast, tagades kõrgema tööviljakuse ning tõhustades koostööd.

Andmeturbe ja varundusprotsessi arendamine

Hoolitsedes Dalderis & Repšs ettevõtte ja kliendiandmete konfidentsiaalsuse ja kaitse eest, astus Primend samme küberturvalisuse parandamiseks. Töötati välja terviklik andmeturbe ja sisu varundamise protsess, mis vähendab küberrünnakute ja andmete kadumise ohtu.

Stabiilse võrgulahenduse rakendamine

Kontori kasvades tekkis vajadus täiustatud, kaasaegse võrgulahenduse järele. 2022. aastal, kui uus kontor avati, paigaldati uutesse ruumidesse stabiilne võrgulahendus, mis vastab IT-turbe valdkonna parimatele tavadele.

Seadmete korrapärane monitoorimine

IT-infrastruktuuri regulaarselt hinnates suudavad Primendi eksperdid õigeaegselt tuvastada võimalikke probleeme, tagades optimaalse jõudluse ja vähendades seisakuriske.

Sõbralik koostöö

Oluline edufaktor IT-küsimuste lahendamisel ja arendamisel on kahe ettevõtte vahelisel avatud ning ausale suhtlusele suunatud koostöö. Selline lähenemine tugevdab koostööd, võimaldades edukamat ja operatiivsemat ideede vahetust, probleemsituatsioonide lahendamist, otsustusprotsesse ning ühisprojekte.