Lahendus igale tööruumile

Logitech'i videokonverentsi lahendused sisaldavad kõike, mida vajate tõhusaks ja produktiivseks Microsofti Teamsi koosolekuks seda nii konverentsiruumis kui ka oma töölaua taga. Viige Logitech Room ja Personal Workspace lahenduste abil koostöötamise kogemus uuele tasemele. 

Päästke valla meeskondade jõud

Jah, see on tõesti nii lihtne. Ühendage seade vooluvõrku ja see ongi töövalmis. Nii lihtne see ongi. Algusest lõpuni läbi testitud ja sertifitseeritud Logitechi seadmetel on Microsofti keskkondadele mõeldud seadistused, et tagada suurepärane kasutuskogemus ja hõlpsam juurutamine. Võib-olla sellepärast armastavadki IT-spetsialistid Logitechi tooteid sama palju kui kasutajad.

Lahendused koosolekuruumidele

Logitech'i ja Microsoft Teamsiga saate muuta igasuguse koosolekuruumi suurepäraseks koostöö südameks. Saadaval on lahendused nii väikeste, keskmiste kui ka suurte ruumide jaoks. Logitech videokonverentsi lahendused katavad kõik vajadused, mis on vaja Microsofti Teamsi videokoosoleku mugavaks läbiviimiseks.

Tap baaskomplekt

Ühe puudutusega liitumise, lihtsa sisu jagamise ja ruumi juhtimiskeskuse Logitech Tap seadme abil muudavad Microsofti Teams videokoosolekud lihtsaks ja mugavaks.

USB-ühendusega puutetundlik ekraan on mõeldud koosolekuruumidesse juhtimiskeskuseks. Tänu mitmetele kinnitusvõimalustele ning pikale ja tugevale kaabeldusele sobilik integreerimiseks enamikes siseruumides. Plug-and-play-ühenduvus pakub lisakuva ja avab ukse uutele rakendustele ja kasutuskogemustele.

Väikese koosolekuruumi Tap lahendus

Logitech Tap Room Solutions MeetUp konverentsikaamera täiustab veelgi igat videokonverentsi kogemust, sellel on ülilai 120° vaateväli, panoraam- / kallutusobjektiiv, 4K Ultra HD ja 3 kaamera eelseadistust. Integreeritud heli, mis on optimeeritud vestlustubade jaoks. Kolm taustahelide filtreerimisega intelligentset mikrofoni ja kohandatud häälestusega kõlar tagavad kõigile selge kuuldavuse.

Suure koosolekuruumi Tap lahendus

Rally Plus sobib suurepäraselt suurtesse koosolekuruumidesse ja toob kõik Rally sarja eelised suurte ruumide vajaduste täitmiseks. Kahe eraldiseisva seadmena taustahelide filtreerimise intelligentse mikrofoni ja kahe rare-magnet kõlariga saab pea täiuslikkuse selgusega näha ja kuulda kuni kuusteist osalejat. Täiendavad mikrofonid võimaldavad kasutada Rally konverentsisüsteemi kuni 46 osalejaga koosolekutel (müüakse eraldi, max 7tk). 

Personaalne lahendus töökohale

Logitechi personaalsed videokoostöö komplektid muudavad isikliku tööruumi fokusseeritud koostööruumiks. Microsoft rakendustele eelkonfigureeritud komplektid -  Zone Bluetooth® - juhtmevaba peakomplekt on ühendatud Brio Ultra HD Pro kaameraga ja pisut soodsam Zone Wired juhtmega lahendus on ühendatud C925e veebikaameraga. Mõlemad komplektid on täielikult plug-and-play-ühilduvad Microsoft Teamsiga, mis muudab nende juurutamise sama hõlpsaks kui nende kasutamise. 

Küsi pakkumist