Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Morning Coffee | SimpliVity ja hüperkonvergents

Kes?
Millal? 20. oktoober 2015 09:00:00
Kus?

Andmete mahu kiire kasv ning üha karmimad nõuded andmekeskuste turvalisusele ja töökindlusele kipuvad muutma IT spetsialistide tööd üha keerulisemaks. Primendi tiimil on hea meel kutsuda sind kuulama, kuidas SimpliVity on viinud andmekeskuste loomise ja haldamise uuele tasemele.

SimpliVity arhitektuuris on erinevad andmekeskuse funktsioonid tihedalt lõimitud. Koostöös Cisco UCS Director automatiseerimise ja juhtimisega pakub SimpliVity avalikule pilvele omast paindlikkust ja lihtsat haldust. SimpliVity on teinud oma süsteemide tarkvaras uuendused, mis võimaldavad saavutada 90% kokkuhoidu andmehoidla ja varukoopia mahu pealt. Veel enam, SimpliVity suudab luua ja taastada 1TB mahuga varukoopia vähem kui minutiga. Tule kuula ja vaata, kui lihtne võib olla andmekeskuse haldamine!

Esineja: Kristian Salo
Seminar toimub inglise keeles.

Seminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.