ThinkSmart View on nutikas tehnoloogia, mis muudab hetkega sinu ja su tiimi igapäevarutiini arvutiga töötamisel.

See revolutsiooniline isikliku tööviljakuse assistent vabastab kasutaja arvuti tavapärastest haldusülesannetest, võimaldades samaaegselt efektiivselt tööülesandeid täita ja edukalt koostöörakendusi kasutada.

Isiklik tööviljakuse assistent 
Halda oma koosolekuid 
Suhtle kolleegidega – ühe nupuvajutusega koosoleku alustamine 
Vii läbi hääl- ja videokõnesid 
Sobib mitmete kontorilahendustega 
Sobib ideaalselt jagatud laudade lahendusega 

 

ThinkSmart View on rajatud kasutajasõbralikule Microsoft Teams platvormile, hallates kõiki koosolekuid, kalendrit, sisutarbimist ja muid ülesandeid. See nutikas kontoriseade on ideaalne abiline nii eraldi kabinetis, kodukontoris või jagatud tööruumis töötades. 

Lihtne ühildada oma arvutiga 
Puhas heli – võimekad sisseehitatud mikrofon ja kõlarid 
Ilus kasutajasõbralik disain 
Turvaline – vaigista mikrofon, kaamera privaatsuskate, lukusta neljakohalise PIN-koodiga 

 

Nutikus algab siit 

ThinkSmart View on nutikas kontoriseade, mille lõputu potentsiaal aitab inimestel asukohast hoolimata tõhusamalt töötada. Isiklikust kabinetist kodukontorini, avatud kontoritest ja ühistöö keskustest privaatsete kõneboksideni, töötajad saavad nautida suuremat tööviljakust ja mugavamat koostööd. Lisaks võimaldab see ka kiiret, turvalist ja kerget laudade jagamist. 

Ülim tööviljakus 

Funktsioonidega nagu ajasäästlik ühe nupuvajutusega Microsoft Teams koosoleku alustamine ja teiste alati valmis teguritega, aitab ThinkSmart View töötajatel oma tööpäevast rohkem välja võtta. Ühendades seadme arvutiga, saab ThinkSmart View-d kasutada hääl- ja videokõnedeks, sisu vaatamiseks ja paljuks muuks, vabastades arvuti märkmete tegemiseks või muudeks vajalikeks tegevusteks. 

Jess, meeskond! 

Microsoft Teamsi seadmena, olles kasutusvalmis otse karbist võttes, pakub ThinkSmart View sõbralikku ja tuttavat kasutajaliidest, mille vahendusel oma meeskonnaga koos töötada ning läbi viia rikkalikumaid ja sisukesksemaid koosolekuid, kasutades Microsoft Teams IP mobiilirakenduse. Üksi töötades saab nautida seadme puhast heli tänu võimsatele sisseehitatud mikrofonile ja kõlarile. Avalikes olustikes hoiavad Lenovo ThinkPad X1 Active Noise Cancellation kõrvaklapid kontorinaabrid töökamana, sest hääl- ning videokõned häirivad neid vähem.  

Alati turvaline 

Sisseehitatud kaamera kate, mikrofoni vaigistusnupp ja neljakohaline pääsukood tagavad ThinkSmart View seadme turvalisuse ja privaatsuse nii seadme kasutamisel kui puhkeajal. 

Küsi pakkumist