Webinar | Imelised vidinad Microsofti tööriistakastis

Kes? Heikko Kukk, Priit Timpson
Millal? 10. veebruar 2021 10:00:00
Kus? Primend

Seekord räägime lihtsatest ja loogilistest Microsofti töövahenditest, mis ei nõua väga palju seadistamist, aga on võimalik erinevates protsessides edukalt ära kasutada. Planner, Forms, Yammer, Teamsi app-id ja palju muud. Mõne puhul nimi kõlab tuttavalt aga pole aimugi milleks seda kasutada. Siin me proovimegi tuua praktilisi näited, kuidas ja kust otsast käised ülesse käärida.

Heikko Kukk - Primend | arendusüksuse juht
Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.

 

Priit Timpson - Primend | pilveteenuste arhitekt

Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.

 

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.