Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas ehitada ettevõttele pilve. Arhitektuur ja ülesehitus!

Kes? Andres Nurk, Tõnis Tikerpäe
Millal? 18. november 2021 10:00:00
Kus? Primend

Kuidas ehitada ettevõttele pilve. Arhitektuur ja ülesehitus!

(Cloud Adoption Framework enterprise-scale architecture)

Räägime põhjalikult pilvearhitektuurist, kuidas seda üles ehitada, et tagada agiilsus ka tulevikus. See webinar sobib sulle, kui kaalud alles pilve liikumist või kui oled juba pilves, siis kuidas sellest täisväärtus kätte saada. Microsoft on loonud raamistiku, mis koosneb soovitustest, et kuidas olemasolevate vahenditega luua oma ettevõttele täpselt selline keskkond nagu sul on vaja.

„Cloud Adoption Framework Enterprise-scale architecture“ hõlmab endas pilvekeskkonna ülesehituse põhimõtteid ja parimaid praktikaid, et näidata kuidas Azure keskkond  võiks ideaalses olukorras välja näha ja jätkusuutlikult töötada.  Azure kasutusele võtul ettevõttes või asutuses on väga tähtis paika panna nö. baasdisain, millele järgnevad pilvearhitektuur, ligipääsu/turvalisuse nõuded jne. Tulemused võivad varieeruda, aga kui jälgida programmi põhisoovitusi, siis on teie ettevõtte õigel teel jätkusuutliku pilvekeskkonna poole.

Pilve raamistik koosneb erinevatest teemadest, millest räägime ka webinaril:

  • Suurus (Scale)
  • Turvalisus (Security)
  • Haldamine (Governance)
  • Võrk (Networking)
  • Identiteet  (Identity)

 

 

 

 

 

Andres Nurk | Konsultant

Olen Microsofti ja Microsoftiga seotud tehnoloogiatega tegelenud palju aastaid, omandatud kogemus on heaks eelduseks pilvelahenduste disainimiseks ning loomiseks. Minu fookuseks on detailid erinevates tehnoloogilistes valdkondades pilvelahenduste kavandamisel, juurutamisel ja haldamisel.

Microsoft Certified: Azure Solutions Architect Expert, Azure Administrator Associate, Solutions Expert: Mobility

 

 

 

 

 

Tõnis Tikerpäe - Primend | Partnersuhete valdkonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta.  

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.