Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft 365 Business paketid

Microsoft 365 on integreeritud kontoritöörakenduste kogum, mis sisaldab lahendusi nagu Windows 10, Office 365 ja Enterprise Mobility + Security. Microsoft 365 võimaldab ettevõtetel anda oma kasutajatele juurdepääsu andmetele ja koostöövahenditele, tagades suurema turvalisuse olles kindlad, et nii andmed kui ka seadmed on kontrolli all. Ettevõte kontrollid, kes, millal, kuidas ja millises seadmes pääseb ligi tema andmetele. Turvalisus valmistab peavalu paljudele ning seega peab olema kõigi jaoks oluline prioriteet. Juhuslikud andmelekked või turbemurded võivad osutuda ettevõtte jaoks väga kulukaks. Microsoft 365 on üks parimaid tooteid, mis aitab selliseid ohte vähendada.

Microsoft 365 Business Basic
 

Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja kaugtööd hõlbustavaid lahendusi: Microsoft Teams, postkast, kalender, pilvsalvestusruum ja Office Online rakendused (töölauaversioonid ei kuulu komplekti).

5.60€

Küsi pakkumist

kasutaja kohta kuus (aastane tellimus, pikendadakse automaatselt)

Ühte litsentsi saab kasutada kuni 5 seadmes (nutitelefon, tahvelarvuti, PC või Mac)

Failide talletamiseks ja ühiskasutuseks 1TB OneDrive salvestusruum

Kohandatud domeeninimega mailiaadress ja kuni 50GB talletusruumiga postkast

 

 

Outlook, Word, Excel, PowerPoint veebiversioonid

 

Exchange

Teams

SharePoint

OneDrive

Microsoft 365 Business Standard
 

Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja kõigis seadmetes kasutada kõiki kaugtööd hõlbustavaid tööriistu ja koostöö rakendusi (sh Teams, turvaline pilvsalvestusruum, äriklassi meiliteenus ja Premium-taseme Office’i rakendused).

11.70€

Küsi pakkumist

kasutaja kohta kuus (aastane tellimus, pikendadakse automaatselt)

Ühte litsentsi saab kasutada kuni 5 seadmes (nutitelefon, tahvelarvuti, PC või Mac)

Failide talletamiseks ja ühiskasutuseks 1TB OneDrive salvestusruum

Kohandatud domeeninimega mailiaadress ja kuni 50GB talletusruumiga postkast
 

Word

PowerPoint

Excel

Outlook

Access (PC)

Publisher (PC)

Exchange

Teams

SharePoint

OneDrive

Microsoft 365 Business Premium
 

Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja turvalisi kaugtööd hõlbustavaid lahendusi ja kõiki Business Standardi, täiustatud küberohtude vastase kaitse ja seadmehalduse võimalusi.

20.60€

Küsi pakkumist

kasutaja kohta kuus (aastane tellimus, pikendadakse automaatselt)

Ühte litsentsi saab kasutada kuni 5 seadmes (nutitelefon, tahvelarvuti, PC või Mac)

Failide talletamiseks ja ühiskasutuseks 1TB OneDrive salvestusruum

Kohandatud domeeninimega mailiaadress ja kuni 50GB talletusruumiga postkast
 

Word

PowerPoint

Excel

Outlook

Access (PC)

Publisher (PC)

Exchange

Teams

SharePoint

OneDrive
 

Täiustatud turve ja seadmehaldus
 

Intune

Azure Information Protection

Defender

Azure AD Premium


Loe lähemalt M365 Premium  

Korduma kippuvad küsimused

Aasta- ja kuupõhine litsents – mis on nende erinevused? 
Microsoftil on kaks erinevat litsentsimise mudelit: kuupõhine ja aastapõhine. Aastapõhise litsentsiga võetakse kohustus maksta litsentsi eest 1a (12kuud). Seetõttu on hind ka umbes 20% soodsam kui kuupõhisel litsentsil. Kuupõhise litsentsiga võetaks kohustus ainult 30 päevaks, aga selle paindlikkuse eest on hind umbes 20% kallim kui aastapõhisel litsentsil. 

Kas ma saan kuupõhise litsentsi muuta aasta põhiseks litsentsiks? 
Jah, kuupõhiseid litsentse saab iga hetk ümber muuta aastapõhisteks litsentsideks. Vastupidi kahjuks ei saa. 

Kas ma saan litsentside lepingu ära lõpetada ja/või muuta?
Aastapõhist litsentsi saab muuta/ära lõpetada aasta möödudes ja kuupõhist litsentsi 30 päeva möödudes. Kliendil on 7 päeva aega, et peale litsentsi soetamist või uuendamist teha muudatusi või litsentsilepingust taganeda. Esimesed 24h on kliendile tasuta.

Kas ma saan soetada nii kuu- kui ka aastapõhiseid litsentse? 
Klient saab omada sama litsentsi nii aastapõhiselt kui ka kuupõhiselt, vastavalt kliendi vajadusele.

Litsentsid uuenevad automaatselt 
Nii aasta- kui ka kuupõhised litsentsid uuendatakse 365 või 30 päeva möödudes automaatselt.

Litsentse ei saa teise partneri alla tõsta 
Kui litsentsid on soetatud, siis litsentside kehtivuse perioodil ei saa neid liigutada ühe partneri alt teise alla. 

Mis kliendi andmetega, kui litsentsi tellimus lõpetada? 
Ettevõtte andmed on ettevõtte omad. Kui otsustate Microsoft 365 tellimuse tühistada, saate oma andmed (nt meilisõnumid ja meeskonnatöö saitidel talletatud dokumendid) alla laadida ja mõnda teise kohta salvestada. Peaksite enne tellimuse tühistamist andmed salvestama. Pärast tellimuse tühistamist pääsevad administaatorid piiratud funktsionaalsusega kontol teie Microsoft 365 kontoga seotud andmetele juurde veel 90 päeva jooksul.

Mis on saanud Office 365 litsentsidest
Office 365 ettevõttelepingud on nüüd Microsoft 365 ettevõttelepingud:

  • Office 365 Business Essentialsi uus nimi on Microsoft 365 Business Basic
  • Office 365 Business Premiumi uus nimi on Microsoft 365 Business Standard
  • Microsoft 365 Businessi uus nimi on Microsoft 365 Business Premium
  • Office 365 Businessi uus nimi on Microsoft 365 ettevõtterakendused

Miks Microsofti litsentside hinnastamine muutus? 
Microsoft pole oma hindu tõstnud alates sellest kui Office 365ga turule tuldi. Microsofti hinnakirja muudatus tuleneb sellest, et litsentsidesse on juurde tulnud 10 aasta jooksul väga palju lisavõimekust. Põhivõimekus on juurde tulnud just kommunikatsiooni, koostöö, turvalisuse ja AI võimekuse vallas. Täpsemalt saab lugeda siit: New pricing for Microsoft 365.

Microsoft 365 Business vs Enterprise 
Microsoftil on ettevõtete jaoks kahte tüüpi litsentse Business ja Enterprise. Laias laastus on erinevus selles, et Business paketi litsentsidel on piirang 300 kasutajale. Enterprise paketil piirand puudub. Enterprise pakett sisaldab endas ka suuremal määral turvalisuse lisavõimalusi ja ka suuremat mahtu näiteks Sharepointis või Exchanges. 

Kas ma saan kombineerida erinevaid Microsoft 365 pakette?
Jah, erinevaid Microsoft 365 pakette saab kombineerida. Oluline on meeles pidada, et erinevatele pakettidele kehtivad erinevad litsentsipiirangud. Microsoft 365 Business Basic, Apps for Business, Business Standard ja Business Premium pakettidel on kogupiirang 300 kasutajat, samas kui Enterprise pakettidel on piiramatule arvule kasutajatele. Näiteks saab osta ühe tenanti alla 200 Business Premiumi kasutajat, 100 Business Standardi kasutajat ja 500 Enterprise E3 kasutajat.
 

Haridusasutuste litsentsid 
Microsoft pakub ka soodsamaid litsentse, mis on mõeldud haridusasutustele. Selleks, peab haridusasutus enda Microsoft 365 keskkonna registreerima Microsoftiga SIIN

Frontline litsentsid
Frontline litsentsid ehk F- litsentsid on mõeldud töötajatele, kelle peamise seadme ekraan on väiksem kui 10.1’ või kes jagavad ühte ja sama seadet mitme kaastöötajaga.

Küsi pakkumist