Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Morning Coffee | Azure pilveteenused

Kes?
Millal? 28. oktoober 2015 09:00:00
Kus?

Kui paluda firmajuhil kirjeldada ideaalset IT osakonda, siis sisaldab kirjeldus omadusi nagu "töötab tõrgeteta 24/7", "uued teenused on võimalik kasutusele võtta kohe ja ilma suurte investeeringuteta", "kui ma IT teenuseid ei kasuta, siis ma nende eest maksma ei pea". Need kirjeldused iseloomustavad hästi ka Azure'i pilveteenuseid. Azure'il on iga ülesande jaoks olemas sobiv tööriist, tööriista kasutusele võtmine käib vaid mõne hiireklikiga ja maksama peab ainult nende asjade eest, mida tegelikult kasutad

Azure'i seminaril anname ülevaate, milline on Azure'i tööriistakast, kuidas korraldada Azure'i teenuste keskhaldust, ning millistest teenustest alustada Azure pilveteenuste kasutusele võtmist.

Seminar toimub eesti keeles.

Esineja: Tõnis Tikerpäe, Primendi teenuste juht

Seminaril osalemine on tasuta, vajalik eelnev registeerimine.