IT-hommik Tartus | Kolm sammu tulevikukindla ettevõtteni

Kes? Primend
Millal? 08. november 2023 09:00:00
Kus? Hotell Lydia sündmuskeskus, Ülikooli 14, Tartu
Ootame sind 8. novembril kell 9 Lydia hotelli sündmuskeskusesse Primendi IT-hommikule, kus räägime teemadest, mis toetavad tulevikukindlat ettevõtet - turvalisus, AI, ja automatiseerimine.
 

Kava

09.00 - 09.30    Kogunemine ja hommikusöök
09.30 - 09.40    Avasõnad | Toomas Mõttus, Primendi tegevjuht
09.40 - 10.40    "Kuidas parendada organisatsiooni küberturvalisust Microsofti lahendustega?" | Priit Timpson pilveteenuste arhitekt ja Kristo Karu, infra ja pilveteenuste juht
10.40 - 11.10    "Kuidas AI muudab meie igapäeva töö tegemist aastal 2024" | Tõnis Tikerpäe, Microsofti pilvelahenduste arendusjuht
11.10 - 11.30    Kohvipaus    
11.30 - 12.00    "Power BI: Kuidas aidata töötajatel olla iseseisvam otsuste vastuvõtmisel?" | Toomas Mõttus, Primendi tegevjuht ja Rita Norit, tehnikavaldkondade juht 
12.00 - 12.15    "Kuidas hinnata ettevõtte küberturvalisuse taset?"  | Edik Must, IT-teenuste ärikonsultant
12.15 - 12.30    Kokkuvõte | Toomas Mõttus, Primendi tegevjuht
 

 

Millest räägime?
 

 •  "Kuidas parendada organisatsiooni küberturvalisust Microsofti lahendustega?" 
  Keskendume Microsoft 365 turvalisuse lahendustele, mis aitavad ettevõtetel ja organisatsioonidel kaitsta oma andmeid ja ressursse. Räägime praktilistest näidetest ja jagame kasulikke nippe, kuidas kasutada Microsoft 365 turvalisuse lahendusi veelgi tõhusamalt, et suurendada organisatsiooni kaitset küberrünnakute eest ja tagada andmete konfidentsiaalsus. Räägime Microsoft Intune'st, Conditional Access reeglitest - kuidas need võimaldavad paindlikku juurdepääsu kontrolli ning Defender for Endpoint'ist.
   
 •  "Kuidas AI muudab meie igapäeva töö tegemist aastal 2024?"
  Mis on Copilot ja milleks see võimeline on? Mis ajast saab Copilotit kasutama hakata? Vaatame laiemalt, kuidas AI-tehnoloogia produktiivsust suurendab ja näiteid selle kohta, kuidas AI hakkab toimima M365 rakendustes: Outlook, Word, PowerPoint, Excel ja Teams.
   
 •  "Power BI: Kuidas aidata töötajatel olla iseseisvam otsuste vastuvõtmisel?"
  Juhid kurdavad sageli, et töötajad ei julge võtta vastust. Raske on võtta vastutust, kui puudub arusaam oma otsuste mõjust või puudub õigus otsuseid vastu võtta. Selle pärast soovitatakse ettevõtetel olla töötajatega avatum, et nad saaksid iseseisvalt otsuseid vastu võtta ning näeksid oma otsuste mõju võimalikult vahetult. Power BI võimaldab kogud mõõdikute jaoks andmeid paljudest süsteemidest ning luua ülevaatliku sooritus-töölaua igale töötajale.
   
 •  "Kuidas hinnata ettevõtte küberturvalisuse taset?"
  Koostöös RIA ja EAS-ga pakume ettevõtetele IT teekaardi koostamise teenust, mille sisu on luua aastane arendusettepanekute nimekiri ja see ka realiseerida. Hindame IT süsteemide küberturvalisuse taset ja koolitame, kuidas ennast kaitsta. Tulemusena suureneb teadlikkus küberohtudega toimetuleku viisidest, seal hulgas saate suunised küberturvalisuse taseme tõstmiseks.