Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | 5 põhjust, miks pilveteenuseid varundada

Kes? Rene Kaalo | Primend
Millal? 12. märts 2020 10:00:00
Kus? Webinar

Enamus Primendi kliente kasutab oma igapäeva tööks Office 365 teenuseid. Nendeks on Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business, Teams ja PowerBI. 

Microsoft ei taga Office 365 ja Microsoft 365 teenustele varundust, vaid hoiab ajutiselt kustutatud andmeid.

Antud lahenduse juures on ka miinuseks varunduse aeg, mis on erinevatel teenustel erinev: Exchange online puhul on see maksimaalselt ca 90 päeva ja SharePoint online ja OneDrive puhul ca 60 päeva. MS Teamsi puhul täna varundus puudub. 

Veebiseminari räägivad Rene Kaalo ja Rauno Pärnoja:

- mis vahe on sükroniseerimisel ja varundamisel
- miks varundusteenust kaaluda
- VEEAM Backup for Microsoft 365 teenusest lähemalt
- Primend Varundusteenusest, mille kohta leiad lisainformatsiooni siit: Primend Varundusteenus