Webinar | Kuidas luua kasutajasõbralik ja esteetiline siseveeb?

Kes? Heikko Kukk, Kevin Deket
Millal? 02. november 2023 10:00:00
Kus? Teams Live


Siseveeb on oluline osa ettevõttest ning aitab tõsta produktiivsust, kiirendada infovahetust ja luua ühtsustunnet. Seekordsel webinaril võtamegi teemaks kasutajakogemuse ja uurime, kuidas luua ilus siseveeb, mis toetab ettevõtte eesmärke ja pakub kasutajatele sujuvat kogemust.

Jagame oma mõtteid järgmistel teemadel:

  • Kuidas hoida leht ilus? Millised on parimad disainiprintsiibid ja visuaalsed elemendid, mis aitavad siseveebi atraktiivsemaks muuta?
  • Kuidas hoida navigeerimine korras? Millised on parimad praktikad, et tagada lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, mis aitab lehel hõlpsalt liikuda?
  • Millistele detailidele peaks pöörama tähelepanu, et kasutajate jaoks leht ka arusaadav oleks?
  • Millised on peamised faktorid, mis aitavad luua kasutajasõbralikku siseveebi?
Lisaks käsitleme ka Microsoft Viva ja SharePointi omavahelised seosed ja jagame meie viimase aasta kogemusi põnevamatest väljakutsetest, millega oleme kokku puutunud.
 
Webinari viivad läbi:
 
Heikko Kukk Heikko Kukk, arendusüksuse juht
Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.
 

Kevin Deket Kevin Deket, SharePoint ja Power Platform ekspert
Kevin alustas Primendis praktikandina ja tänaseks on ta arenenud PowerPlatformi ekspert/arendajaks. Esimesed nädalad Primendis pakkusid põnevaid väljakutseid, kuna teadmised selles valdkonnas olid suur ümmargune null. Täna on ta nende väljakutsete eest tänulik. Kevin loeb võiduks hetked, kus ta vähendab kliendil tüütute tegevuste peale kuluvat aega, mida võiks suunata tähtsamatele ülesannetele. Excel on väga hea tööriist aga mõnede protsesside jaoks on see ajale jalgu jäänud. Power Platform on väga võimekas ja suudab hoida kokku raha, mis oleks läinud eriarenduse peale. Work on what matters most, automate the rest!