Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Microsoft Teams - mis ja kellele?

Kes? Tõnis Tikerpäe | Primend
Millal? 25. september 2018 10:00:00
Kus?

Microsoft Teams on muutumas samasuguseks igapäevaseks töövahendiks nagu seda on seni olnud Outlook. Aga kui me vaatame inimeste tänapäevaseid harjumusi info vahetamiseks ja suhtlemiseks siis pelgalt e-mailist enam ei piisa. Tavaelus kasutatakse ürituste korraldamiseks Facebook’i gruppe ja Messengeri, grupivestlusteks WhatsApp’i, Slack’i jm vestlusäppe, failide jagamiseks Dropboxi, Google Drive’i, märkmete tegemiseks Evernote ja projekti ülesannete halduseks Trellot või Asanat jne. Neid erinevaid teenuseid ja äppe võibki jääda üles lugema ja see teeb ka kasutajate jaoks pildi liiga kirjuks ning info omanike jaoks halduse keeruliseks ja ebaturvaliseks. Microsoft Teams pakub kasutajatele seda kogemust töö tegemiseks ühes keskkonnas ja turvaliselt. Muuseas on Microsoft Teams väikefirmadele tasuta.

Seminaril näitame:

  • Peamised kasutusstsenaariumid, parimad praktikad ja nipid Microsft Teamsi kasutusele võtuks
  • Tiimi sisene infovahetus – märkmed, dokumendid, arutelud, ülesannete haldus, veebikoosolekud
  • Mida tähendab andmete ja infovahetuse konfidentsiaalsus

Veebiseminari viib läbi:
Tõnis Tikerpäe | Primend