Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Microsofti pilveteenuste litsentsimise ABC

Kes? Aleksei Räim | Primend
Millal? 23. oktoober 2018 10:00:00
Kus? Webinar

Maailmas enim kasutatud ettevõtetele suunatud pilveteenus on Office 365, mis sisaldab grupitöö vahendeid nagu e-maili- ja kalendriteenus Exchange Online, failide hoidmise ja jagamise teenused OneDrive ja SharePoint, vestluse ja online koosolekute teenus Teams ning palju muud.
Aasta jagu on väljas olnud ka mahukam teenuste pakett Microsoft 365, mis lisaks eelnimetatud Office 365 teenustele sisaldab operatisoonisüsteemi Windows 10 ja turva-ning haldusvahendeid koondav Enterprise Mobility + Security, mis omakorda sisaldab mobiilsete seadmete haldusvahendit Intune, kasutajate halduse teenus Azure AD Premium, doumentide klassifitseerimisvahendit Azure Information Protection jne. Viimased eelmainitud turvalahendused on aktuaalsed ka seoses palju vastukaja leidnud isikuandmete kaitse põhimääruse GDPR-ga.
Webinaris annamegi ülevaate, milleks need pilveteenused on head ning kuidas neid kõige paremal viisil soetada. Katame allolevad teemad:

  • Mis on kasutuspõhine litsentseerimine?
  • Kuidas saab Office365 ja MS365 litsentse rentida?
  • Millised on enamlevinud teenused?
  • Millised teenuste paketid on saadaval – Business ja Enterprise vahe?


Veebiseminari viib läbi:
Aleksei Räim | Primend