Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Teams ja Office koolijuhtidele

Kes? Tõnis Tikerpäe, Maksim Tsvetikov
Millal? 08. märts 2022 10:00:00
Kus? Primend

Veebiseminar on suunatud haridusasutuste haldusjuhtidele.

Registreerimiseks klikka siia

8. märts 10:00 osalemise link

Veebiseminari kirjeldus:

Microsofti tooteid kasutavad meist igapäevaselt paljud olenemata, kas viibime klassiruumis või kontoris. Selle Veebiseminari eesmärgiks on heita pilk kõikidele neile võimalustele, mis peituvad Microsoft Teamsi ja Office programmides just haridusasutuste jaoks. 

Meie uus reaalsus on, et õppimine toimub rohkem ja rohkem kaugõppena. Seetõttu on Microsoft lisanud mitmeid kasulikke lisasid enda programmidesse, mis aitavad õpilastel õppida ja õpetajatel õpetada. Hea uudis on ka see, et suur osa Microsofti vahenditest on haridusasutustel tasuta. 

Veebiseminar annab ülevaate:

  • Kuidas Microsoft Teamsi vahendusel õppetööd muuta kiiremaks ja mugavamaks. 
  • Microsofti uuendustest: Viva (Learning Insights, Topics)
  • Office 365 programmidest (Word, Excel jne), et kõigil õpilastel oleks ligipääs õppimiseks hädavajalike tööriistadeni. 
  • Failide ja dokumentide hoiustamisest ja varundamisest OneDrive’s/Sharepoint’s
  • Kuidas kaitsta oma digitaalsest õppekeskonda küberrünnakute eest - Microsoft Defender
  • Kuidas oma halduskulusid kokku hoida – koolide masinapargi haldamine läbi Endpoint Manageri

Veebiseminari viivad läbi:

Tõnis Tikerpäe – Primend | Microsoft pilveteenuste osakonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

 

Maksim Tsvetikov - Primend | Kasutajatoe administraator

IT spetsialisti hariduse omandasin Tallinna Polütehnikumis. Alustasin karjääri praktikandina ning kasvasin sellelt kohalt kiirelt IT spetsialistiks. Pool aastat tagasi liitusin Primendi tiimiga kasutajatoe administraatori rollis. Minu põhivaldkonnad on Microsoft 365, Google Workspace for Education ja muud pilveteenused.