Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Kuidas Microsofti litsentsid enda ettevõtte jaoks tööle panna?

Kes? Priit Timpson ja Kristo Karu
Millal? 17. november 2021 10:00:00
Kus? Primend

Selle webinari jooksul vaatame üle, milline litsentseerimise lahendus võiks sobida just sinu ettevõttele ja mahuks ka sinu ettevõtte eelarvesse. Mida ma saan, kui maksan kuus litsentsi eest 4€, 10€, 16€, 30€ või 50€?

Fookus on just lahendustel, mis puudutavad turvalisust. Võtame ette ka kõik uuendused, mis lähiajal on toimunud. Teemad, mida kajastame: 

  • Kuidas kaitsta oma ettevõtet erinevate küberohtude eest? 
  • Sensitiivse info kaitsmine 
  • Kaitse andmelekete vastu 
  • Oma masinapargi haldamine
  • Mida me hetkel teame Microsoft Defender for Businessist?


Priit Timpson - pilveteenuste arhitekt

Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.

 

Kristo Karu - pilveteenuste arhitekt

Microsoft pilveteenustega on Kristo igapäevaselt tegelenud viimased 6 aastat. Nende aastate jooksul on ta saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab pilveteenuseid kasutama. Tema peamine suund täna on pilveteenuste turvalisus, mis annab võimaluse ettevõtetel muutuda järjest mobiilsemateks.