Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Edukas pilve migreerimise strateegia - Solita

Kes? Henri Kunstmann, Tõnis Tikerpäe
Millal? 14. aprill 2021 10:00:00
Kus? Primend

Seekord on meie veebiseminaril külalisesineja Solitast, Henri Kunstmann, kes annab veebiseminari jooksul ülevaate süsteemide pilve migreerimisest.

Solita ainulaadne teenuste portfoolio kombineerib ekspertiisi strateegilisest konsultatsioonist ja teenusedisainist tarkvaraarenduse, analüütika, andmeteaduse ja -platvormide, pilvetehnoloogiate ja infosüsteemide integratsioonidega.

Eestis on ettevõtteid, kes on algusest peale kasutanud pilveteenuseid ja ehitanud kogu oma infrastruktuuri ja rakendused pilvepõhiseks. Teiselt poolt on ka kliendid, kes pole kunagi pilveteenuseid kasutanud, kuid kes soovivad pilve võimalusest ja võimekusest osa saada. Peamiseks takistuseks pilveteenustega alustamiseks on see, et puudub plaan ja strateegia, kuidas migratsiooni teostada.

Selleks oleme me loonud 8-sammulise migratsiooni kava.

Kava algab äriliste eesmärkide seadmisest ja lõpeb migratsiooni ning monitoorimisega. Veebiseminari jooksul räägime läbi, kuidas antud kava luua ja järgida.

solita_Azure_ekspert

Henri Kunstmann – Solita | ekspert


Side- ja infotehnoloogia valdkond on mulle alati huvi pakkunud. Bitid ja baidid on sõpradeks juba pikemat aega. Kui õppisin Tallinna Tehnikaülikoolis telekommunikatsiooni, siis mõistsin veel enam, et IT on täis erinevaid võimalusi ja huvitavaid väljakutseid. Oma IT alase karjääri jooksul olen kokku puutunud nii satelliitide kui ka elutähtsate IT lahendustega. Olen töötanud ka infrastruktuuri insenerina. Viimased aastad on möödunud peamiselt AWS’i ja “infrastructure as code” lahendustega töötamisega. 

 

 

 

MS_pilveteenuste_juhtTõnis Tikerpäe – Primend | MS pilveteenuste juht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta.