Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Primend Cloud 2.0

Et pakkuda klientidele uusi tehnoloogiaid ja veelgi laiapõhjalisemat teenust, otsustas Primend luua uue pilveplatvormi ehk Primend Cloud 2.0. 

Klientide seas populaarseks saanud esimene pilveplatvorm Primend Cloud 1.0 loodi 10 aastat tagasi. Et pakkuda klientidele uusi tehnoloogiaid ja veelgi laiapõhjalisemat teenust, otsustas Primend luua uue pilveplatvormi ehk Primend Cloud 2.0. Uus Primend Cloud on Nutanix tehnoloogial

Uuele pilveplatvormile üle minnes suudame pakkuda veelgi töökindlamat hübriidpilve ehk kolme asukoha lahendust, mis tähendab, et serverikeskused ja off-site varunduslahendus paiknevad kõik eriasukohtades. Serverite majutusteenuse pakkujateks oleme valinud Levira ning Greenergy Data Centers. 

Primend Cloud 1.0 põhines HPE Simplivity ja Primend Cloud 2.0 põhineb Nutanixi tehnoloogial. Mõlemad on innovatiivsed hüperkonvergents tehnoloogiad, mis pakuvad väga kõrget SLA’d, kiiret kettapinda (Flash, NVMe storage) süsteemide jooksutamiseks, paindlikust süsteemide ehitamisel ja majutamisel ni    ng väga kiiret varukoopiast taastamist. Saame pakkuda enamustele „legacy“ ja tänapäevastele rakendustele ning andmebaasidele väga kiiret ja töökindlat majautus keskkonda.

Primend 2.0 lahendusega pakume uusi teenuseid. Kuulates kliente ja olles kursis maailmas toimuvaga, teame, et IT turvalisus ja järjepidevus on muutunud ülimalt oluliseks. Kui varem piisas serverist ja lokaalsest varundusest, siis tänaseks on see teisiti. Primend Cloudi ja avaliku pilve (Azure, AWS jne) ehk hübriid pilve lahendusega on võimalik seadistada kahe serverikesksuse lahendus, kus ühe rikke korral käivitatakse süsteemid teisest serverikeskusest. Samuti saame serveriteenuseid jagada erinevate pilveteenuste vahel ja varundada virtuaalserverid nii lokaalselt kui andmekeskustest välja.

Primendi pilveteenuste eelised konkureerivate pilveteenuste pakkujate ees
 

 • Active/passive lahendus
  Aktiivne-passiivne lahendus on kahe asukoha lahendus. Primend Cloudi ja avaliku pilve vaheline katastroofolukorra (Disaster Recovery) taastelahendus tähendab seda, et kui peamine sait on maas, käivitatakse kõik serverteenused teisest saidist. 
 • Active/Active hübriidpilve lahendus
  Aktiivne-aktiivne lahendus Primend Cloudi ja avaliku pilve vahel tähendab seda, kus süsteemid töötavad sünkroonis mõlema pilve vahel. Antud lahendus on mõeldud väga ärikriitiliste ja kõrge SLA’ga teenuste puhul. 
 • Kolme punkti varundusteenus
  Primend Cloudi peamine esimese astme varundus toimub Nutanix klastri sees, mis annab intsidentide puhul ülikiire taaste võimalused (olenemata serveri suurusest suudame serveri taastada minutitega). Iga öö teostatakse serveritest sama andmekeskuse piires lisaks lokaalne varundus. Kliendi soovil on võimalik tellida ka off-site ehk andmekeskuseväline varundus, mis teostatakse andmekeskusest välja kolmandasse keskkonda, näiteks Primend varunduskeskkonda(Eesti ja/või Holland), Azure, Amazon, lokaalne andmemassiiv kliendi juures.  
 • Kubernetes tugi
  Nutanix aitab kubernetese toiminguid ja haldamist veelgi lihtsustada läbi Nutanix Kubernetes Engine abil. Nutanix Kubernetes Engine abil saate juurutada ja konfigureerida tootmisvalmis kubernetese klastereid.
 • Pay-as-you-go tasumise mudel
  Primend Cloud pakub paindlike teenuseid, mis tähendab, et tasute täpselt selle ressursi, litsentside ja muude teenuste eest, mida ka tarbite. Teenuse kasutamiseks ei ole vaja sõlmida pikaajalist siduvat lepingut, vaid saate teenuse alustada ja lõpetada, mil ise soovite.
 • Varundusest ülikiire taastamine
  Primend Cloudis varundatakse kõik serverid virtuaalserveri tasemel ning standardlahenduses hoitakse varundusi 14 viimast koopiat. Tänu hüperkonvergets lahendusele suudame taastada olenemata serveri suurusest selle minutitega. See tagab intsidendi puhul minimaalse serveri maasoleku aja.
 • Kogu andmekeskuse riistvara ja interneti ühendused on dubleeritud
  Primend Cloudis on kogu riistavara dubleeritud. See tähendab, et riistavara komponendi riknemise korral töötavad süsteemid edasi. Lisaks on mõlemas Primend Cloudis dubleeritud interneti ühendust, mis tähendab, et ühenduse katkemisel võtab teine ühendus töö millisekundite jooksul üle.

Lähtudes Primendi kogemustest teame, et tellijal on majanduslikult ja IT funktsionaalsuse parema toimimise tagamiseks loogilisem rentida teenusepakkuja käest serverressurssi, mitte soetada uusi füüsilisi servereid. Vastavalt renditud ressursile saab tellija koostöös Primendi spetsialistidega otsustada, palju virtuaalservereid (või serverite ressurssi) ja litsentse on vaja ettevõtte teenuste toimimiseks. Meie eesmärk on pakkuda tellijale optimaalset lahendust, kus makstakse täpselt kasutatud ressursi eest.

Virtuaalserverid on klasterdatud, et vältida riistvara tõrke korral süsteemi seisakut ning nende ressurss on dünaamiliselt suurendatav. Primendi majutuskeskkonnas on kõik riistvaralised k.a internetiühendus dubleeritud, et tagada kliendile kõrgkäideldav keskkond.

Kõik virtuaalserverid varundatakse vastavalt tellija lahendusele sobivasse keskkonda. Samuti saab vajadusel varundada serverid Primend Cloudist välja kolmandasse keskkonda, näiteks Primendi varunduskeskkonda, Azure, Amazon, lokaalne Back-up jne. Soovi korral saame pakkuda varundusteenust kahte erinevasse riiki näiteks Eesti ja Holland.

primend cloud 2.0

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht