Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Pilveseminar | Microsofti pilveteenuste uudised

Kes? Primend ja Microsoft
Millal? 06. detsember 2018 10:00:00
Kus? Microsift Eesti

Millest räägime: 

  • kuidas ja kuskohast on kõige mugavam soetada äriklassi pilvelitsentse,
  • milliste väljakutsetega tuleb seista silmitsi dokumentide ning nutiseadmete turvaliseks muutmisel
  • mis on parim vahend, kuhu koondada ettevõtte sisekommunikatsioon

KAVA

10:00 – 10:45  – Sissejuhatus: Microsoft 365 – terviklahendus, mis sisaldab endas Office 365, Windows 10 ja Enterprice Mobility + security lahendusi. Kõik litsentseerimisest – kuidas soetada lihtsalt ja mugavalt oma ettevõtte jaoks kõige sobivamad pilvelitsentsid?

10:45 – 11:30  – Dokumendihaldus pilves - Dokumendihaldus ehk failiserver pilves. Kuidas jagada dokumente majas sees ja välja koostööpartneritele, ühistöö võimalused ning online avaldused ja töövood.

11:30-11:45 – PAUS

11:45 – 12:30 –  Pilve turvalisus - Kuidas tagada turvaline e-maili liiklus, hoida dokumentidel silm peal ning nutiseadmed pahalastest priid. Microsoft 365 turvalahendused, kasutajate haldamine Azure AD abil.

12:30 – 13:15 Microsoft Teams - Uus ja võimekam Skype for Business järeltulija Microsoft Teams. Kuidas juurutada ettevõttes uudne töövahend grupis töötamiseks. Abimees mis aitab hallata projektimeeskondi ja suunata sisesuhtlust.

13:15 – 13:30 – Kokkuvõte - lõppsõnad, küsimused-vastused.

Seminaril osalemine on tasuta, kuid kuna kohad on piiratud, palume seminarile registreerida!