Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Mida uut ja põnevat on toimunud Microsofti turvalisuse maailmas?

Kes? Priit Timpson, Kristo Karu
Millal? 16. detsember 2021 10:00:00
Kus? Primend

Eelmise webinari vastu oli väga suur huvi ja meil jäi kriipima, et eelmisest korrast paar teemat veel katmata jäid. Võtame fookusesse Microsoft Endpoint Management, keskendudes Microsoft Defender for Business’ile. Microsoft Defender for Business on midagi, millega Microsofti tuli välja sügisel toimunud üritusel nimega Ignite ja näeme selles väärtust ka meie klientide jaoks.  Microsoft Defender for Business on soodne ja lihtne kasutada. See turvalisuse lahendus on mõeldud ettevõtetele suuruses 1- 300 kasutajat.  Microsoft Defender sisaldab endas võimekust kaitsta enda ettevõtet küberohtude eest nagu lunavara, andmepüük jne. Täpsemalt sisaldab see endas: 

  • Küberturbe poliitikaid
  • Raporteid
  • Rünnaku uurimise võimalust ja vastukäigu võimalust 

 
Peale ettevõtte kaitse ja haldamise teemade puudutame ja kindlasti Microsofti litsentsimist, et aru saada, kuidas saab kogu seda turvalisuse võimekust kerge vaevaga kasutusele võtta.  

Priit Timpson - pilveteenuste arhitekt

Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.

Kristo Karu - pilveteenuste arhitekt

Microsoft pilveteenustega on Kristo igapäevaselt tegelenud viimased 6 aastat. Nende aastate jooksul on ta saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab pilveteenuseid kasutama. Tema peamine suund täna on pilveteenuste turvalisus, mis annab võimaluse ettevõtetel muutuda järjest mobiilsemateks.

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.