Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Pressiteade | Primend kinkis Ida-Viru Keskhaiglale tahvelarvutid

Autor: Helen Neudorf Aeg: 19. märts 2021

Ida-Viru Keskhaigla testib uusi insuldihaigetele mõeldud digilahendusi Primendi kingitud tahvelarvutite abil

Eesti IT-ettevõte Primend OÜ kingib Ida-Viru Keskhaigla insuldi arendusprojekti tegevuste elluviimiseks tahvelarvutid. 
 
Isheemilise insuldiga patsiendi raviteekonna arendusprojekti raames piloteerib haigla uusi lähenemisviise, kuidas muuta patsiendi haigusest üle saamine ja taastumine sujuvamaks. Rõhku pannakse nii uute IT-arenduste kasutuselevõtule kui ka lähedaste rollile insuldihaige hooldus- ning taastumisprotsessis. 
 
Üks lahendustest hõlmab nii õepoolset nõustamist kui digitaalset tuge patsiendi lähedastele – see on mobiilirakendus, mis sisaldab õpetlikke-toetavaid videoid õendushoolduse ja koduse taastusravi teemal. Projekti kaasatakse alatest selle aasta jaanuarist 20 raske isheemilise insuldi diagnoosiga patsiendi lähedast. Praktika on siiani näidanud, et osal lähedastest puudub rakenduse kasutamiseks nutiseade.
 
Vajalike seadmete hankimiseks otsiti abi eraettevõtjatelt ning appi tuli Primend OÜ, kes oli valmis projekti elluviimiseks varustama haiglat kümne tahvelarvutiga, mida saab projektis osalevatele lähedaste kasutusse anda, et ka need, kellel puuduvad isiklikud seadmed, saaksid abimaterjale kasutada. 
 
Primend OÜ tegevjuht Toomas Mõttus selgitas toetusotsust: „Primendis töötame igapäevaselt selle nimel, et aidata klientidel oma eesmärke saavutada läbi digimuutuse. Tegutsedes tehnoloogiavaldkonnas näeme, kuidas see elab ja areneb meeletus tempos avades uksi ja luues lahendusi, mis aitavad inimestel olla efektiivsemad ja toime tulla järjest keerukamades olukordades. Otsus IVKH insuldiprojektile õlg alla panna tuli meie jaoks väga kergelt, sest Primendi neljast väärtusest esimeseks on - koos saab paremini.“ 
 
IVKH insuldiprojekti kliiniline juht dr Katrin Põld märkis, et meeskond näeb raviteekonna digilahendustes suurt potentsiaali. „Oleme tänulikud Primendile, kuna nende toel saame viia inimkeskset innovatsiooni enamate projektis osalejateni, vähendades ebavõrdsust.“ Ida-Viru keskhaigla IT-direktor Madis Piibar lisas: „Rohkemate kasutajate kogemus on heaks tagasisideks projektile, et tulevikus saaksid nutilahendused aidata patsiente parimal moel.“
 
Tahvelarvutid jõudsid Ida-Viru keskhaiglasse neljapäeval, 18.03. 

Haigekassa insuldipatsiendi raviteekonna juhtprojekti ja IVKH arendusprojekti lisainfo: https://www.haigekassa.ee/insuldi-juhtprojekt/arendusprojektid
Projektid kestavad kuni 31.12.2021
 
 
Lisainfo: Evelin Kruusalu – IVKH insuldi arendusprojekti juht, tel 5624 2708
Helen Neudorf – Primend OÜ turundusjuht, tel 514 7254

Eesti Rahvusringhääling