Primendi inimesi ühendab kirg muuta ettevõtted edukamaks. Meie tiim koosneb kogenud süsteemiarhitektidest ja projektijuhtidest kuni litsentsiekspertide ja teenindustalentideni välja. Koos suudame luua ka kõige keerukamaid IT-lahendusi ja leida nutikaid võimalusi, kuidas tehnoloogia abil ärieesmärke saavutada ning oma klientide elu lihtsamaks ja mugavamaks muuta.


Toomas Mõttus Tegevjuht Infotehnoloogia on inimeste jaoks. Kõige suuremat rõõmu tunneme infotehnoloogiast siis, kui see meie (töö)elu rikkamaks muudab.
Aleksei Räim Lahenduste müügijuht Iga olukord nõuab erinevat lähenemist ja kahte täpselt ühesugust ettevõtet ei ole. Seepärast pakume välja just sellised IT lahendused, mis sobivad teile kõige paremini ja annavad kõige suuremat tulu.
Rene Kaalo Teenuste müügijuht Kogu infotehnoloogiasektor liigub teenuse mudeli suunas. Üha vähem IT lahendusi ehitatakse lokaalsetena. Pilvelahendustes renditakse nii teenus kui seadmed.
Tõnis Tikerpäe Pilveteenuste müügijuht Igaüks tahab keskenduda oma põhitööle ja IT-viperustega tegelemine raiskab väärtuslikku tööaega. Olgu tegu pilve- või kohapealse IT lahendusega, peaasi, et see toimiks ning aitaks äril kasumit teenida.
Helen Neudorf Turundusjuht Kannan igapäevaselt hoolt selle eest, et meie kliendid oleksid kursis kõigi meie teenuste, uudiste ja võimalustega ning hoolitsen selle eest, et meie inimestel rõõm tööl käia oleks ja midagi põnevat toimuks.
Liina Põldaru Turundusspetsialist Täna on IT valdkonnas mitmeid ja mitmeid lahendusi oma ettevõtte protsesside lihtsustamiseks ja produktiivsuse tõstmiseks. Hoian kätt infotehnoloogia pulsil, et jagada klientide ja partneritega värsket ja ajakohast infot kõigi meie pakutavate võimaluste kohta.
Heikko Kukk Pilveteenuste müügijuht Ettevõtted lähevad pilveteenustele üle üha kiirenevas tempos. Peame tähtsaks, et üleminekul oleks tagatud sujuvus ja tõrgeteta töö.
Priit Silem Arenduse projektijuht Lähenen oma klientide vajadustele sügavuti ning pakun lahendusi, mis aitaksid teistest sammu võrra ees püsida.
Arkadi Tammik Ärikonsultant IT pakub lisaks kiirusele ja mugavusele kokkuhoidu, konkurentsieeliseid, paindlikkust, innovatiivsust ning teisigi hüvesid. Meie aitame need võimalused üles leida ja muuta ettevõtted paremaks.
Kädi Horm Ärikliendihaldur Pilveteenuste kiire arengutempo juures, aitan meie klientidel uusi lahendusi leida ning kannan hoolt selle eest, et juurutus oleks sujuv ja kvaliteetne.
Maris Kaur Kliendisuhete haldur Koostöö laitmatuks toimimiseks on oluline kvaliteetne ja kiire infovahetus, sest iga klient on eriline ja tähtis.
Melissa Alamaa Raamatupidamise assistent
Priit Timpson Pilveteenuste arhitekt Organisatsioonid soovivad pilveteenuste kasutusele võtmisega parandada samaaegselt nii efektiivsust kui töökindlust. Office 365, Azure ja Intune teenused Microsoftilt viivad meid mobiilsesse ajastusse, kus töötajad saavad oma panuse anda ilma kontorilaua taga istumata.
Joel Põldaru SharePoint spetsialist Tõhus infojagamine on ettevõtte tulemusteks äärmiselt oluline. SharePoint pakub ideaalseid võimalusi teha edukat tiimitööd. Aitan luua lahenduse, mis vastab konkreetse ettevõtte vajadustele.
Nikolai Deket SharePoint spetsialist Äpardused IT kasutamisel kipuvad juhtuma siis, kui on kiire. Kaasaegsed teadmised ja rahulik meel aitavad kiirelt leida lahenduse igale küsimusele.
Ken Tikerpäe Projektijuht Uute pilvelahenduste juurutamise protsess peab olema sujuv ja ettevõtte töövõimet säilitav. Oodatud kasumlike tulemusteni viivad tehnilised teadmised, paindlikkus ja tähtaegadest kinni pidamine.
Sergei Sokolov Pilveinfrastruktuuri arhitekt Teenuste pilve viimisel jääb tihtipeale mulje, et vanad reeglid enam ei kehti. Siiski on vaja pilveteenuste arendamisel ja sidumisel andmekeskustega tagada andmetest varukoopia, võimekus pakkuda teenuseid mitmest asukohast ning tagada andmete konfidentsiaalsus.
Raido Heinlaid Pilveinfrastruktuuri spetsialist IT tõrgeteta töötamine on kriitilise tähtsusega iga äri juures. Annan endast alati parima, et probleeme ennetada ja vajadusel kiirelt kõrvaldada.
Rauno Pärnoja Pilveteenuste administraator Pilveteenuste jõudlus võib kasvada ja kahaneda dünaamiliselt. Seadistan pilved selliselt, et teenuste jõudlus kasvaks vastavalt nõudluse kasvusele kontrollitult.
Kristo Karu Pilveteenuste arhitekt Selleks, et erinevad teenused koos hästi töötaksid, on vaja spetsialisti teadmisi ja kätt. Teen nii, et meie halduses olevad teenused töötavad laitmatult.
Tarmo Kumar Tehniline serverispetsialist Igaüks soovib, et tema muredesse ei suhtutaks kergekäeliselt. Võtan iga mure tõsiselt ja ei jäta asju ripakile.
Henri Niinepuu Kasutajatoe juht Pean oluliseks tõrgete kõrvaldamist kiirelt ja professionaalselt. IT poolelt peab kõik sujuma ning teen endast oleneva, et sujuvus tagada.
Kairi Manin Tehnikaosakonna koordinaator
Kadi Jundas Kasutajatoe spetsialist Kliendi rahulolu on minu jaoks väga oluline. Koostöös kliendiga töötame välja kõige paremad ja kiiremad lahendused.
Kaivas-Aslak Vaatemäe Kasutajatoe nooremadministraator
Oskar-Ruben Järvemaa Kasutajatoe spetsialist IT ei tohi kunagi olla mure, vaid peab pakkuma lahendusi töö edukamaks tegemiseks. Meie kvaliteetne tugi on alati abiks.
Mikk Kurvits Kasutajatoe spetsialist Pidevalt muutuvas IT valdkonnas kannan hoolt selle eest, et ükski klient ei jääks hätta. Aitan leida lahenduse igale olukorrale, et tagada kliendi süsteemide tõrgeteta ja kiire töö.
Andrei Kiseljov Kasutajatoe spetsialist Kannan hoolt selle eest, et meie kliendid ei peaks kunagi mures olema oma IT pärast, probleemide tuvastamine ja parimate lahenduste pakkumine on see, mis mind innustab.
Rihard Aanja Kasutajatoe spetsialist Annan endast parima, et kliendi IT-süsteemid töötaksid nagu vaja, tekkinud probleemid püüan kiiresti lahendada.
Rivo Hulkko Kasutajatoe spetsialist
Tõnis Pärn Kasutajatoe spetsialist
Reigo-Joosep Uusen Kasutajatoe spetsialist
Mardo Petrov Andmespetsialist (ajateenistuses) Andmetest väärtuse saamiseks peab need kokku korjama ja korrastama. Ainult siis saab neist väärtust, mis lisab ärile jõudu.
Annika Mõttus Turundusspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Infotehnoloogia pakub lugematul hulgal viise tööelu produktiivsemaks muutmiseks. Oluline on, et inimesed oleksid võimalustest teadlikud ja oskaksid neid enda kasuks tööle panna.
Marion Mägi Kliendisuhete haldur (lapsehoolduspuhkusel) Pean oluliseks kvaliteetset infovahetust kliendi ja Primendi vahel. Kuulan ja arvestan teise poole soove ning pean kinni tähtaegadest.