Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Microsoft Teams: kaasaegne töö kodus ja kontoris

Kes? Tõnis Tikerpäe
Millal? 26. oktoober 2021 10:00:00
Kus? Primend

Piirid kontori ja koduvahel on muutunud hägusemaks ning inimesed hindavad järjest kõrgemalt paindlikust oma aja jagamisel nende kahe vahel. Microsoft Teams on selle tasakaalu leidmiseks just õige lahendus aga seda vaid juhul, kui oled kursis kõigi funktsionaalsuste ja uuendustega, mis pidevalt arenevas keskkonnas toimuvad.

Seekordsel seminaril annab Tõnis Tikerpäe detailse ülevaate järgmistel teemadel:

  • mis on Teams ja kuidas seda kasutada
  • Kuidas ma endale Teamsi saan e. räägime litsentseerimisest
  • Teamsi funktsionaalsused
  • Teamsi põnevad uuendused
  • ja palju muud.

Pole vahet, kas oled juba vana Teams keskkonna kasutaja või alles mõtled selle kasutusele võtust, sellel veebiseminaril kuuled kindlasti nii mõndagi uut ja kasulikku. 

Tõnis Tikerpäe – Primend | Microsoft pilveteenuste osakonnajuht
Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta.  
Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.