Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Milliseid olulisi uuendusi toob endaga kaasa SharePoint Premium?

Kes? Heikko Kukk
Millal? 04. aprill 2024 10:00:00
Kus? Teams Live

Mis on saanud vanast heast Microsoft SharePointist ja mida uhiuus SharePoint Premium üldse kasutajale tähendab?

Võtame kokku kõik uuendused, mis Microsoftil plaanis või mida saab juba ise oma käega katsuda. Nende seas räägime dokumentide liigitamisest ja sisu töötlemisest Microsoft Syntexi abil ja toome välja, millised täiendavad turvalisust ja privaatsust puudutavad seadistused sellega kaasnevad. Samuti vaatame üle andmete arhiveerimiseks ja varundamiseks pakutavad Microsoft Archive ja Microsoft Backup teenused.

Webinari viib läbi:

Heikko KukkHeikko Kukk | arendusosakonna juht

Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja on vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased seitse aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel konsulteerin ettevõtteid Microsofti lahenduste kasutamises ja abistan oma meeskonnaga siseveebide, Power Apps rakenduste ning äriprotsesside automatiseerimise osas.