Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Ärikonverents | Andmed, digitaalne kuld

Kes? Primend, Elke ja Microsoft
Millal? 26. september 2019 09:00:00
Kus? Elke Mustakivi, Tähesaju tee 33, Tallinn

Ärikonverentsi hinnaks on 49€ millele lisandub käibemaks.

Toimumas on juba viies Primendi Ärikonverents.  Seekordsed põhiteemad pöörlevad ümber andmete. Erinevate ettevõtete juhid räägivad oma kogemusest ja sellest, kuidas andmeid oma äri eduks kõige paremini ära kasutada. Muu põneva hulgas räägime ka tehisintellektist ja asjade internetist - kus ja kuidas on need juba kasutusel ja millised on tulevikusuunad. 

Ärikonverentsi hinnaks on 49€ millele lisandub käibemaks.

Vajalik on eelnev registreerumine ning tasumine toimub arve alusel.
Saadud tuluga toetame laste ja noorte robootikaringe, et  ühiselt panustada tulevaste IT-spetsialistide arengut.

KAVA

9:30    Hommikukohv

10:00  Ettevõtte digitaalne visioon  |  Toomas Mõttus, Primend CEO

  • Tehnoloogia-ajakirjanik David Kirkpatrick kirjutas Forbesis 2011 aastal, et nüüd on iga ettevõte tarkvara-ettevõte. See, ligi kümme aastat vana visioon on siiani päevakohane, kuid millised on need oskused, mida ettevõtete töötajad peavad omama, et „tarkvara luua“?

I osa – Maailm pärast digipööret

10:15 - 10:45  Nägemus tehisintellekti demokraatiast| Ingrid Toonekurg, Microsoft Baltics  OCP & SMC Lead

  • Tehisintellekti lahendused on keerulised aru saada ja keerulised juurutada. Microsoft andis lubaduse investeerida miljard dollarit tehisintellekti arengusse ja teha seeläbi AI lahendused odavaks ja igaühele kättesaadavaks. Kui kaugel on Microsoft sellel teel ja mida on võimalik juba praegu kasutada?

10:45 - 11:15  Tehisintellekti rakendamise praktika | Taavi Tammiste, SIFR andmeteadlane ja CEO

  • Taavi on aidanud tehisintellekti rakendada ettevõtetel üle Euroopa. Tema kliendid on leidnud väärtust AI tehnoloogiate rakendamisest, kuid teel praktiliste lahendusteni on vaja selgelt läbi mõelda eesmärgid ja saadav kasu. Taavi räägib kuidas tehisintellekti väärtust hinnata ja millistes rakendustes on selle kasu kõige suurem.

11:15 - 11:45  Tehisintellekt äritarkvaras |  Leho Hermann, BCS Itera äritarkvara müügijuht

  • Dynamics 365 Business Central on kõik-ühes ärijuhtimise lahendus, mida on lihtne kasutada ja kohandada, aidates teil arendada oma äri ja teha nutikamaid otsuseid. Kuna Business Central on kõigele lisaks veel ka pilveteenus, on seda võimalik senisest paremini siduda tehisintellekti vahenditega ja seeläbi lihtsustada tööprotsesse.

11:45 – 12:30 Lõuna

II osa – Andmetest teadmisteni

12:30 – 13:00  Kuidas numbrite abil tagada suursündmuste jätkusuutlikus ja areng | Janno Hert, Rally Estonia korraldusmeeskonna liige 

13:00 – 13:30  Kuidas maksimeerida tootlikkust tehes vähem | Sammy, Aiotex CEO

  • Turul võib leida palju standardseid andureid ja kontrollereid, kuid need ei sobi tavaliselt tööstuslikesse keskkondadesse. Sammy räägib sellest, mida arvestada mõõtmise erilahenduste loomisel ja kuidas arendada adapteeruvaid mõõtmislahendusi

13:30 – 14:00  Meeskonnatöö ja äriprotsesside ümberkujundamine | Rene Kaalo / Tõnis Tikerpäe, Primend Co-Founders 

  • Mida kiiremini liigub väärtuse loomine tootvalt töölt loova töö suunas, seda olulisem on loova töötaja tõhususe juhtimine. Kaasaaegsed IT vahendid aitavad korraldada loovtöötajate vahel meeskonnatööd, hoida neid ettevõtte uudiste infoväljas ning luua uutele äriprotsessi-ideedele tugirakendusi. Rene ja Tõnis näitavad, kuidas Teamsiga korraldada meeskonnatööd ning PowerAppsiga kiiresti luua äriprotsessi tugirakendusi.

14:00 – 14:15 Kohvipaus

III osa - Digitaalse organisatsiooni väljakutsed

14:15 – 14:35  Kontserni juhtimine – andmete olulisus | Veiko Karu, Elke Grupi CEO

  • Baltikumi ühe suurima autosektori kontserni juhtimine läbi numbrite. Miks on meie jaoks tähtis andmete struktureeritus, andmete saamise kiirus ja andmete usaldusväärsus.

14:35 – 15:00  Autotööstuse trendid – Toyota näitel | Raido Rosenfeld, Elke Mustakivi CEO

  • Hybrid, eCall, tehisintellekt, Toyota Safety Sense - Mis on meie kui tarbija kasu tänapäeval kiiresti muutuvast autosektorist ja miks muutuvad autod ühe rohkem arvutiks.

15:00 – 15:30 Digimaailmaga sammu pidades | Tiit Hõbejõgi, Adven CFO

  • Tiit Hõbejõgi pälvis 2018 aastal Euroopa energialahenduste finantsjuhi aasta tiitli. Adven pärjati auhinnaga „ Tark tööstur“. Tiit räägib big data analüüsist, efektiivsusest ja automatiseerimisest ning sellest kuidas pilveteenustega efektiivselt aruandlust välja töötada ja Power BI-ga sõnum töötajateni viia.

15:30   Kokkuvõte – kümme sammu tehnoloogia rakendamiseks ettevõtte eduks.

15:40    Expo ala