Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Paindlik eelarvestamislahendus - kuidas luua kaasaegset finantsanalüütikat?

Kes? Toomas Mõttus ja Viko Kõva | Primend
Millal? 14. detsember 2017 10:00:00
Kus? Primend

Digitaliseeruvas maailmas omab informatsioon ja andmed üha kasvavat rolli. Turukonkurentsist väljuvad võitjana need, kes oskavad andmeküllusest välja lugeda olulise ning filtreerida selle infokillukesteks, mis aitavad lugeda väiksemaidki trende ja teha nende põhjal edumeelseid ja jätkusuutlikke otsuseid.
Finantsanalüütika, eelarvestamine ja -raporteerimine on keeruline ja aeganõudev, kusjuures suure osa ajast, mille saaks analüüsile pühendada, võtab enda alla raportite koostamine. Paljud, kes valdkonnaga kokku puutuvad on endalt küsinud “kas Excelite üleküllusele ja numbrite ümbertippimisele on olemas alternatiiv?”.

Veebiseminaril näitame, kuidas peaks kaasaegset finantsanalüütikat üles ehitama ja vastame järgmistele küsimustele:

  • Kas Excelite üleküllusele on mõistlik alternatiiv?
  • Kuidas luua lihtsate vahenditega mugav eelarvestamiselahendus ja aruandlus? Kas kallis custom tarkvara on ainuvõimalus või on olemas alternatiivne self-service BI lahendus?
  • Kuidas saavutada raportite tõhusus, ülevaatlikus ja eelarve täitmise läbipaistvus?
  • Kuidas saada finantsanalüüs ja eelarvestamine kiiremaks ning vältida käsitsi ümberlöömisel tekkivat ajakulu ja veavõimalusi?
  • Kuidas tõhustada finantsanalüüsi jaoks vaja minevat koostööd ning hoida kokku andmete ettevalmistusele kuluvat aega, et seda saaks kasutada reaalse analüüsi teostamiseks ja tulemuste loomiseks?

Veebiseminari viivad läbi:
Viko Kõva ja Toomas Mõttus | Primend