Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas tõsta küberturvalisuse taset kaasrahastuse abil?

Kes? Edik Must
Millal? 18. aprill 2024 10:00:00
Kus? Teams Live


Teada fakt on, et 96% küberrünnakutest on suunatud inimeste, mitte masinate pihta ja seda põhjusel, et inimesed on küberturvalisuse nõrgim lüli. Selleks, et meie kliendid saaksid omaltpoolt teha kõik, et riski vähendada oleme loonud IT teekaardi teenuse, mis hõlmab endas terviklikku IT infrastruktuuri ülevaadet ja arendusettepanekuid.
 
IT teekaardi koostamine on ühtlasi osa RIA ja EAS „Küberturvalisuse taseme kaardistamise ja arendamise toetuse“ taotlemise protsessist.
 
Meetme eesmärkiks on toetada väikese ja keskmise suurusega ettevõtjaid, et välise nõustaja kaasabil selgitada välja oma IT süsteemide küberturvalisuse tase ja teha vajalikke arendusi selle tõstmiseks, et kaitsta ennast küberrünnakute ja nendega kaasnevate (majandus)kahjude vastu.
 
Meetme puhul järgitakse etteantud RIA metoodikat ning taotlusi saab esitada septembri alguseni:

  • Omafinantseering ettevõtetele on 50%
  • Kuni 10 000€ toetust analüüsi ja teekaardi loomiseks
  • Kuni 50 000€ toetust teadlikkuse ja süsteemide taseme tõstmiseks

Webinari viib läbi:

Edik MustEdik Must | IT Ärikonsultant

Infotehnoloogiliste lahenduste leidmine ja teiste aitamine on minu suureks motivaatoriks. Meeldib teha tööd, mis muudab mingilgi määral maailma paremaks.

Kaasaegsed IT lahendused ja süsteemid ettevõtetele on minuga kaasas käinud juba üle 10 aasta. Erinevate ettevõtete teenindamine ja koos kasvamine on andnud hea ülevaate erinevatest lahendustest ning ärivajadustest. Varasematel aastatel olin rohkem käed küljes tehniline inimene, aga viimased 2 aastat olen keskendunud ettevõtete konsulteerimisele, et aidata rohkem neid, kes seda vajavad.

Minu üks tugevamaid külgi on siiani olnud arvutivõrkude lahendused ja üldse turvalisuse pool. Sellest tulenevalt olen võtnud südameasjaks ka IT teekaardi koostamise, et olulised asjad saaksid õigel ajal tähelepanu.