Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Andmed haridusasutustes: kuidas neid enda jaoks tööle panna ja kaitsta?

Kes? Heikko Kukk, Silver Püvi, Paulius Nomgraudas
Millal? 22. märts 2022 10:00:00
Kus? Primend

Käesolev veebiseminar keskendub andmete analüüsimisele ja arhiveerimisele ning seda just haridusettevõtete võtmes. Selleks, et infole lisada praktilist mõõdet oleme kaasanud külalisesinejateks:  
Silver Püvi - Tartu Rakendusliku Kolledži IT juht

Paulius Nomgaudas – Vilnius Tech CIO

Seminari  esimeses pooles vaatame, kuidas kasutada ära Microsoft Power platvormi erinevaid vahendeid andmete analüüsiks, äpp-ide loomiseks ja protsesside automatiseerimiseks. 
Tartu Rakendusliku Kolledži IT juht - Silver Püvi, räägib lähemalt lahendusest, mis sai loodud kooli sisseastujate andmete paremaks analüüsimiseks ja mõtestamiseks. 

Seminari teine pool keskendub erinevatele meetoditele oma andmete varundamiseks ning keskendume Sharepointi ja Azure Back up lahendustele. 
Andmed on kõigi loodavate programmide ja äppide selgroog, seega on andmete varundamisel märgiline tähtsus.

Vilnius Tech CIO - Paulius Nomgaudas, jagab oma kogemuse põhjal, kui oluline neile oli Azure Back up, olukorras kus nad langesid küberrünnaku ohvriks. Külaline räägib inglise keeles. 
Loomulikult vastame ka teie küsimustele ja räägime erinevates situatsioonides, millega Primendis oleme rinda pistnud.

 

Heikko Kukk - Arendusosakonna juht

Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.


Silver Püvi - Tartu Rakendusliku Kolledži IT juht

Tartu Rakendusliku Kolledži IT juhina on toimetanud aastast 2016. Lähtuvalt organisatsiooni mitmekülgsusest tuleb tal olla kursis alates CNC pinkidest ja laserlõikuritest kuni serveri klastrite ja tarkvara arenduseni. Ca 3500 kasutajaga IT ökosüsteemi talitluspidevus, käideldavus ja konfidentsiaalsus on igapäevaselt tema töölaual.

 

Paulius Nomgaudas – Vilnius Tech CIO

Alates 2017. aastast on Paulius Nomgaudas olnud infojuht Vilniuse Gediminase Tehnikaülikoolis, kus ta alustas Oracle'i programmeerijana ning töötas programmeerimisosakonna juhatajana, õppejõuna ja VGTU IT Kooli juhina. Lisaks on Paulius kaasatud erinevatesse valitsusmeeskondadesse ja nõuandekogudesse.