Gamesys Estonia


Meie koostöö alguses olid mõlemad ettevõtted oma teekonnal sarnases etapis. Oleme koos kasvanud ja kasvades on vaja järjest rohkem tööd teha. Meie koostöö algas sellest, et täitsime paar korda nädalas nende kontoris IT-spetsialisti rolli. Meie spetsialist aitas kasutajaid mitmesuguste IT-teemadega, pakkusime teenust „Smart hands“, et seada paika Gamesys Groupi tasandil saadud juhistel põhinevad IT-lahendused, ning loomulikult aitasime oma oskusteabe ja töötajate abiga mitu korda Gamesysi kontoreid kolida.

Loe edasi

Mapri Ehitus


Mapri Ehituse koostöö Primendiga oli just alanud, kui maailma raputas ootamatult Covid-19 pandeemia. Keeruline olukord raskendas pisut tavapärast sissejuhatusetappi ja tekitas väljakutseid ka teenuste osutamise protsessis. Lahendusena selgitati välja kõik põhiprobleemid, kohandati IT-võrgu struktuuri, võeti kasutusele pilveteenused ning tehti inventuur ja hooldus. Ja taas kord sai selgeks, et isegi pealtnäha väikesed detailid ja tegevused võivad olla väga väärtuslikud – näiteks tänu sellele, et Primendi kasutajatoe telefoninumber kinnitati Mapri Ehituse töötajate arvutitele, oli suhtlemine tõhusam ja pakilistest probleemidest sai kohe teada anda.

Loe edasi

FINCI


„Microsofti partneri Primendi tugi on aidanud meil sujuvalt Azure’i pilveteenustele üle minna. See samm võimaldab FINCI-l pakkuda meie klientidele suurepäraseid finantsteenuseid, mis on rajatud kiiremale, paindlikumale ja turvalisemale pilvepõhisele infrastruktuurile,“ ütles Mihails Kuznecovs, FINCI tegevjuht. „Primendi tiim tegi meie elu nii palju lihtsamaks ja nendega on olnud tõeliselt meeldiv koostööd teha,“ lisas ta.  

Loe edasi

Coca-Cola HBC Poland & Baltics


Klientide kogemuse parandamiseks ja lepingute koostamise ja kooskõlastamise protsessi optimeerimiseks võeti vastu otsus kasutada digitaalseid lahendusi protsessi täielikuks automatiseerimiseks. Kuna ettevõte kasutab edukalt juba pikki aastaid Microsoft 365 eeliseid, siis uue lahenduse aluseks valiti Power platvorm.

Loe edasi

Autorsoft


Selleks, et Autorsofti klientide andmed oleks võimalikult turvalistes kätes, alustasime partnerlust Eesti suurima pilveteenuseid ja turvalisust pakkuva ettevõttega Primend, mis on ka aastaid pälvinud Microsofti Aasta Partneri tiitli ning on nende poolt ka sertifitseeritud. Kolisime 2021. aasta märtsis oma serverid Primend Cloudi, sest nii saame välistada erinevaid rünnakuid ja tagada oma klientidele võimalikult tugevat turvet. Samas pakume serverit rendiks ka kasutajatele väljastpoolt Autorsofti klientuuri.

Loe edasi

SYNLAB Eesti OÜ


Oma sisult oli tegemist mastaapse ja keeruka IT projektiga, kus iga lüli oli oluline. Selle õnnestumise garanteeris süsteemide õigeaegne valmisolek edastada raportitele vajalikke andmeid, neid visualiseeriva rakenduse olemasolu ja kõikide kaasatud süsteemide omavaheliste liidestuste toimimine. Primendi poolt uskumatult lühikese ajaga üles ehitatud Power BI visuaalset lahendust oli WRC ralli korraldajatel ja tiimidel mugav, lihtne ja turvaline kasutada. Primend tegutses kiirelt, asjatundlikult ja tänu meievahelisele sujuvale koostööle saime lõpp-produkti õigeaegselt valmis.

Loe edasi

ERGO Insurance SE


Oleme rahul lõpetatud projektiga ning hindame kõrgelt nõustamis- ja tugiteenuseid ka pärast projekti teostamist.“ Ģirts Apinis, IT hooldusgrupi juht Balti riikides. Primend oli abiks kindlustusseltsile ERGO Office 365 juurutamisel, tagas andmete ülekandmise IBM Lotus Domino’st ja Exchange serverist ning aitas rakendada adekvaatseid ohutuslahendusi.

Loe edasi

Let's Do It Foundation


Primendil on ääretult hea meel, et saab Let’s Do It Foundationile abiks ja toeks olla, sest nii saame ka meie tunda ennast väikese osana sellest maailmamuutvast ettevõtmisest.

Loe edasi

Elering


Elering on sõltumatu ja iseseisev Eesti elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldur, mille peamiseks ülesandeks on kindlustada Eesti tarbijatele igal ajahetkel kvaliteetne energiavarustus. Primendi abiga võttis Elering kasutusele kaugtöövahendi Microsoft Teams.

Loe edasi

Timbeco


Primendi ja Timbeco koostöö sai alguse juba mitmeid aastaid tagasi, kus üheskoos asuti ära kasutama toonaseid üpriski värskeid pilvelahendusi.

Loe edasi

Kapitel


Kapitel on Baltimaade suurimaid kinnisvaraettevõtteid, mis tegeleb peamiselt ärikinnisvara projektide juhtimisega nii arendaja, investori kui ka haldaja rollis. Kapitel tegutseb pealinnades: meie Tallinna, Riia, Vilniuse, Praha ja Amsterdami ettevõtetes töötab kokku üle 50 inimese.

Loe edasi

Topauto


Topauto on Primendi täisteenuse klient. Topauto kui autode edasimüüja kasutab DMS programmiks Automasterit. Automaster on nn vanakooli lahendus, mis vajab väga kiiret varundamist, kiiret back-up’ist taastamist ja väga kõrgel tasemel tehnilisi teadmiseid programmi seadistamiseks ja keskkonna haldamiseks. Topauto Automaser asub Primend Cloudis.

Loe edasi

Inchcape


"Primendi meeskonna keskendumine meie ettevõtte IT vajadustele aitab Inchcape’il saavutada seatud ärieesmärke ja pakkuda meie klientidele teenust, mis vastaks nende ootustele.“ Inchcape Motors on täna maailma suurim sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu rahvusvaheline kontsern, mille ajalugu ulatub aastasse 1847. Inchcape Motors tegutseb 26 riigis ja esindab 32 tootemarki. Inchcape teenindab tuhandeid kliente ning ca iga kahe minuti järel müüakse mõnes maailma punktis sõiduk. Inchcape Motors on meie piirkonnas esindatud Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Kokku ca 500 töötajat. Töö sujuvaks korralduseks ja ettevõtte eesmärkide täitmiseks on infotehnoloogialahendused tipptasemel ja toetavad äri. Primendil on hea meel olla Inchcape’i infotehnoloogiapartner.

Loe edasi

Advokaadibüroo WALLESS


Advokaadibürool WALLESS on Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses väga tõhus ja kogenud meeskondade võrgustik, mis aitab kliente tehingu-, ärinõustamise ja vaidluste lahendamise küsimustes. Mis puutub moodsasse tehnoloogiasse ja tööprotsessidesse investeerimist, on erinevates linnades asuvatel büroodel ühine strateegia. Tõhusa töövoo tagamiseks oli vaja rakendada head andmete jagamise tarkvara ja parimaks lahenduseks osutus Office 365. Alates selle rakendamisest on WALLESS näinud ettevõtlusvoogude ja klientide rahulolu suurenemist.

Loe edasi

TREV2


TREV-2 Grupp on Eesti juhtiv insener-tehniliste rajatiste ehitamise ja hooldamisega tegelev ettevõte, mis on kaasajastanud suure osa Eesti teedevõrgust. TREV-2 Grupi kontorid asuvad üle Eesti Tallinnas, Põlvas, Raplas ja Jõgeval ning ca 360 töötajast 200 vajavad oma igapäevaseks tööks infotehnoloogilist tarkvara, litsentse jne. Primendi poole ajendas pöörduma soov kaasajastada ettevõtte IT – valdkonda targalt ja terviklikult ning muuta ettevõtte tegevus efektiivsemaks.

Loe edasi

Tervise Arengu Instituut


Tervise Arengu Instituut (TAI) on teadus- ja arendusasutus, mis kogub, ühendab ja pakub eri allikatest pärit usaldusväärset teavet Eesti rahvastiku tervise kohta. Kokku töötab asutuses veidi üle 150-ne inimese, neist enamus Tallinnas, aga kontor on ka Tartus. Samuti kasutatakse kaugtöö võimalusi töötamiseks välismaalt ja kodukontorist. Asutuses vajati uut grupitöötarkvara ja e-maili süsteemi, kuna varem kasutatud vabavaraline platvorm lõpetas MS Outlooki toetuse. Täna kasutab instituut Office 365 lahendust, mis sisaldab kõiki produktiivseks tööks vajalikke komponente ja tuttavaid rakendusi ning täidab nii ettevõtte tänased kui homsed vajadused, pakkudes lihtsaid ja soodsaid võimalusi lisalahendusteks.

Loe edasi

ETS NORD


ETS NORDi kiire kasv ja uutele turgudele laienemine tõid kaasa vajaduse lahenduse järele, mis võimaldaks terviklikult jälgida ja analüüsida kogu ettevõtte müügitulemusi. Erinevate lahenduste seast langes valik Primendi IONO analüütika teenusele, kuna selles on kombineeritud parima kasutajamugavuse ja hinna suhtega pilveteenus Microsoft Power BI, võimalus töötajatel jätkata tuttava Exceli kasutamist aruannete tarbimisel ning pilveteenustele omane võimalus maksta ainult kasutatava ressursi ja funktsionaalsuse eest.

Loe edasi