Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Microsoft Defender for Business – Parim leiutis peale viilutatud saia?

Kes? Priit Timpson, Kristo Karu
Millal? 02. juuni 2022 10:00:00
Kus? Primend


Küberkuritegudest on saanud viimasel ajal eraldi majandusharu ning see on omakorda kaasa toonud tõusu väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vastu suunatud rünnakute sageduses ning rünnakud on muutunud oluliselt keerukamaks. Küberrünnaku ohvriks langemise tagajärjeks on reeglina äritegevuse katkemine ja lunavara nõuded.

Defender for Business on olnud osa Business Premiumi pakkumisest juba mõnda aega, kuid alates mai algusest on Microsoft teinud selle kättesaadavaks ka eraldiseisva tootena. 
Oleme sellest ise väga põnevil ja seega tahame selle veebiseminaril jagada ka teiega, mida see uudis tegelikult endas kätkeb.

Microsoft Defender for Business, on spetsiaalselt loodud ettevõtte tasemel lõpp-punktide turvalisuse pakkumiseks, seda kuni 300 töötajaga ettevõtetele ning seda lihtsasti kasutatava ja kuluefektiivse lahendusena. 

Defender for Business ületab traditsioonilise viirusetõrje ning pakub lisaks:

  • ohtude ja haavatavuse haldust
  • ründepinna vähendamist
  • järgmise põlvkonna kaitset
  • lõpp-punkti tuvastamist ja sellele reageerimist
  • automatiseeritud uurimis- ja parandusvõimalusi 

ning seda kõike ühes lahenduses.

Loe ka meie blogipostitust antud teemal!

Seminari viib läbi: 

Priit Timpson - Pilveteenuste arhitekt
Priit on infotehnoloogia valdkonnas olnud tegev juba üle 20 aasta, sellest 12 viimast aastat on ta tegelenud Microsoft pilveteenustega ning sellest omakorda 5 viimast aastat on põhi fookuseks olnud turvalisus.Kristo Karu - Infra ja pilveteenuste juht
Microsoft pilveteenustega on Kristo igapäevaselt tegelenud viimased 6 aastat. Nende aastate jooksul on ta saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab pilveteenuseid kasutama. Tema peamine suund täna on pilveteenuste turvalisus, mis annab võimaluse ettevõtetel muutuda järjest mobiilsemateks.


Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.