Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas valutult Windows 11’le üle minna

Kes? Oskar-Ruben Järvemaa, Marek Lehesalu
Millal? 22. veebruar 2022 10:00:00
Kus? Primend

Küsimuste vastused: 

K: Tere, kuidas see Pro versiooni install domeeni masinatel võiks välja nägema hakata?

V: Hetkel konkreetset infot leida ei ole. Loodame, et vastuse annab järgmine uuenduste patch note.

K: Taskbar notification areast on vaikimisi puudu project nupp, näidake kuidas seda lisada?

V: Taskbar notification area tekib koheselt, kui on teateid mida näidata.

 

Microsoft lansseeris Windows 11 operatsioonisüsteemi 2021 oktoobri alguses, Erinevuseid Windows 10ga on mitmeid, kõige esimesena torkab silma muudatused kasutajaliidese disainikeeles, kuid uue hingamise on saanud ka kasutajaliides.

Webinaril räägime, mis uut on tulnud Windows 11'ga, vaatame üle millised on erinevused ja omapärad võrreldes Windows 10ga ning millega tuleks arvestada Windows 11'le ümber kolimisega: 

  • Nõuded tehniliste andmete osas
  • Eripärad võrreldes Windows 10ga
  • Uued võimalused
  • Windows 11 juurutamine

 

Oskar-Ruben Järvemaa – IT projektijuht
IT valdkonna vastu olen huvi tundnud juba lapsest peale ja esimene operatsioonisüsteem, mille endale selgeks tegin oli Windows 95. Primendis alustasin praktikandina üle viie aasta tagasi. Praktikale järgnes kasutajatoe spetsialisti ülesanded ja tänaseks olen välja kasvanud IT projektijuhi rolli.

 

Marek Lehesalu – Kasutajatoe spetsialist
Peale ajateenistust otsustasin minna õppima infotehnoloogiat, millest tänaseks on juba 5 aastat möödas. Esimene IT-alane amet oli mul kasutajatoe spetsialist ning seejärel võrguadministraator. Aasta tagasi liitusin Primendi kasutajatoe spetsialistide tiimiga, kus igapäevase töökõrval saan kasutada oma teadmisi võrgu teemadel ning olen ekspert koosolekuruumi seadmete vallas.