Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Muudatuste juhtimine - kuidas saavutada IT-uuendustega edu

Kes? Tõnis Tikerpäe, Ekke Sööt
Millal? 10. juuni 2021 11:30:00
Kus? Primend

Muudatuste juhtimine - kuidas saavutada IT-uuendustega edu

Kuidas aidata inimestel võtta kergemini omaks saabuvaid IT uuendusi? Peale tehnilise lahenduse juurutamist on väga oluline silmas pidada, kuidas see mõjutab inimesi - kui kergesti töötajad uued IT lahendused vastu võtavad ja kui kiiresti ning kui hästi nad neid tulevikus ka kasutada oskavad.

Hiljutised uuringud näitavad, et tõhusa muudatuste juhtimise korral just oma inimesi silmas pidades, on 6 korda suurem tõenäosus, et juurutatavate IT projektidega saavutatakse edu ja soovitud tulemusi.

Miks osaleda?

  • Õpi tundma eduka muudatuse 5 võtmekomponenti, mille abil suurendada oma projektide edu ja toetada inimesi uute lahenduste kiirel omaksvõtul
  • Saa teada, mis on reaalselt suurendanud paljude organisatsioonide edu muudatuste elluviimisel

Ekke Sööt – Change Partners OÜ | CEO ja konsultant

Ekke on  viimased 10 aastat tegutsenud juhtimise konsultandina ja töötanud rohkem kui 100 organisatsiooniga, aidates kavandada ja ellu viia muudatusi organisatsiooni kultuuris, juurutada uut strateegiat, protsesse ja IT süsteeme. Change Partners on Prosci, globaalne liider muudatuste juhtimise valdkonnas, litsentseeritud partner Baltikumis ja Soomes.

 

Tõnis Tikerpäe – Primend | Microsoft pilveteenuste osakonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

 

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.

muudatuste juhtimine