Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas saada inimesed siseveebi kasutama?

Kes? Heikko Kukk ja Joel Põldaru
Millal? 24. september 2020 10:00:00
Kus? Primend

Räägime peamistest murekohtadest, millega oleme oma klientide juures kokku puutunud, kui teemaks on siseveebi kasutamine. Kuidas lihtsustada erinevad protsesse ettevõttes? Mida uut on toonud 2020. aasta SharePoint Online lahendusse? Vaatame üle uued muudatused, mis meid ees ootamas. Räägime ka, kuidas SharePoint ja Teams sobituvad omavahel ning kuidas erinevaid Microsofti perekonna rakendusi SharePointis kasutada.

Seminari viivad läbi Heikko Kukk ja Joel Põldaru.
 

Seminar toimub Live Eventina Teams rakenduses.Veebiseminari saab lisaks rakendusele kuulata ka üle Chrome või Edge brauseri.