Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Primend võitis Microsoft 2023 aasta partneri tiitli

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 28. juuni 2023

Primend võitis Microsoft 2023 aasta partneri tiitli Eestis. Auhind tunnustab üle maailma partnereid, kes on möödunud aasta jooksul arendanud ja ellu viinud erakordseid ja innovaatilisi Microsofti-põhiseid lahendusi.

Primendi tegevjuht Toomas Mõttus: “Suur au on olla seitsmendat korda valitud Microsoft’i aasta partneriks Eestis. Üheksa tegevusaasta jooksul on koostöö ja kiire areng olnud meie põhiväärtusteks. See värske tunnustus kuulub kõigile primendlastele, kes meie neljas kontoris kolmes Balti riigis igapäevaselt selle nimel pingutavad, et olla vääriline koostööpartner. Pakume klientidele teenust, mis aitab neil oma ettevõtted paremaks muuta. Suur tänu teile, head kliendid, et olete meid usaldanud!” 

Microsofti aasta partnerite auhinnad tunnustavad Microsofti partnereid, kes on viimase aasta jooksul välja töötanud ja pakkunud silmapaistvaid Microsofti põhiseid lahendusi ja teenuseid. Auhinnad klassifitseeriti erinevatesse kategooriatesse ning valiti välja enam kui 4200 esitatud nominatsiooni hulgast enam kui 100 riigist üle maailma. Primendi tunnustati silmapaistvate lahenduste ja teenuste pakkumise eest Eestis.

Microsoft aasta partner Eestis 2023

“Minu õnnesoovid kõigile 2023 Microsoft aasta partneri tiitli võitjatele ja finalistidele!” ütles Nicole Dezen, Chief Partner Officer and Corporate Vice President of Global Partner Solutions, Microsoft. “Selle aasta võitjate uued innovaatilised lahendused ja teenused mõjutavad kliente positiivselt, aidates kaasa digitaalsele muutusele ja näitavad parimat, mida Microsofti pilv pakub.Microsofti aasta partneri kandidaadid kuulutatakse välja igal aastal enne partner-konverentsi, „Microsoft Inspire“, mis leiab aset 18.-19. juulil.