Primend võitis Microsoft 2023 aasta partneri tiitli

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 28. juuni 2023

Primend võitis Microsoft 2023 aasta partneri tiitli Eestis. Auhind tunnustab üle maailma partnereid, kes on möödunud aasta jooksul arendanud ja ellu viinud erakordseid ja innovaatilisi Microsofti-põhiseid lahendusi.

Primendi tegevjuht Toomas Mõttus: “Suur au on olla seitsmendat korda valitud Microsoft’i aasta partneriks Eestis. Üheksa tegevusaasta jooksul on koostöö ja kiire areng olnud meie põhiväärtusteks. See värske tunnustus kuulub kõigile primendlastele, kes meie neljas kontoris kolmes Balti riigis igapäevaselt selle nimel pingutavad, et olla vääriline koostööpartner. Pakume klientidele teenust, mis aitab neil oma ettevõtted paremaks muuta. Suur tänu teile, head kliendid, et olete meid usaldanud!” 

Microsofti aasta partnerite auhinnad tunnustavad Microsofti partnereid, kes on viimase aasta jooksul välja töötanud ja pakkunud silmapaistvaid Microsofti põhiseid lahendusi ja teenuseid. Auhinnad klassifitseeriti erinevatesse kategooriatesse ning valiti välja enam kui 4200 esitatud nominatsiooni hulgast enam kui 100 riigist üle maailma. Primendi tunnustati silmapaistvate lahenduste ja teenuste pakkumise eest Eestis.

Microsoft aasta partner Eestis 2023

“Minu õnnesoovid kõigile 2023 Microsoft aasta partneri tiitli võitjatele ja finalistidele!” ütles Nicole Dezen, Chief Partner Officer and Corporate Vice President of Global Partner Solutions, Microsoft. “Selle aasta võitjate uued innovaatilised lahendused ja teenused mõjutavad kliente positiivselt, aidates kaasa digitaalsele muutusele ja näitavad parimat, mida Microsofti pilv pakub.Microsofti aasta partneri kandidaadid kuulutatakse välja igal aastal enne partner-konverentsi, „Microsoft Inspire“, mis leiab aset 18.-19. juulil.