Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

AutoMaster DMS lahendus

Amit Baltic on DMS süsteemi AutoMaster edasimüüja ja ainus ametlik CDK Global esindaja Eestis, Lätis, Leedus ja Ukrainas. Nad on spetsialiseerunud AutoMaster toodete kohandamisele kohaliku ettevõtluse nõudmistele ja ka esmaste tugiteenuste pakkumisele.

AutoMaster on innovatiivne ja kohandatav tarkvaralahendus, mis on spetsiaalselt loodud autotööstuse ettevõtetele, kes tegelevad sõidukite impordi, müügi ja müügijärgse teenindusega. Tarkvarapaketi modulaarne ülesehitus on välja töötatud kasutades Windowsi ja SQL-tehnoloogiat, võimaldades seeläbi paindlikku kohandamist vastavalt nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Koostöös Amit Baltic’uga pakume Baltikumi autotööstuse ettevõtetele AutoMasteri DMS lahendust Primend Cloud pilvest. Kusjuures, täna on meil Baltikumis üle 30 ühise kliendi!

Tänapäeval kasutatakse ärirakendusi üha rohkem pilveteenusena ja kuutasu mudelina, selle  asemel et investeerida oma riistvarasse ning litsentsidesse (OPEX vs CAPEX). Pilveteenuste kasutamine on mugavam kuna ei nõua suurt investeeringut riistavarasse ning alustada saab paindlikult minimaalsete kuludega. Lisaks võimaldab pilv kõige optimaalsemat ressursi kasutust ning kuutasu sõltub ressursi kasutusest ja kasutajate arvust. Lahenduse töökindluse, halduse ja monitooringu eest vastutavad oma ala spetsialistid.

Primendi meeskonnal on pikaaegne kogemus pakkumaks kvaliteetset tuge AutoMaster rakenduse jaoks vajaminevate RDP, MS SQL, Active Directory, fail- ja printserveri seadistamiseks, halduseks ja monitooringuks.

3 põhjust miks valida Primend Cloud oma AutoMasteri keskkonnaks:

  • Primend pakub parimat majutusteenuse keskkonda AutoMasteri majutuseks, mis tagab AutoMasteri kiire ja tõrgeteta töö (FLASH kõvakettad). Primend Cloud majutuskeskkonda peetakse kiiremaks, kui tänased konkurendid turul.
  • Kiiret varundusest taastamist. Juhul kui serveriga peaks midagi juhtuma või satub serverisse krüptoviirus, siis tagame teenuste taastamise varundusest ca 15 minutiga.
  • Nutikas litsentsimine. Primend on Microsoft SPLA ja CSP partner ning lähtudes oma kogemusest ja AutoMasteri kasutusloogikast pakume parimat litsentsimismudelit, läbi mille aitame klientidel kulusid optimeerida ja kontrolli all hoida.
     

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht