Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

AutoMaster DMS lahendus

Amit Baltic on DMS süsteemi AutoMaster edasimüüja ja ainus ametlik CDK Global esindaja Eestis, Lätis, Leedus ja Ukrainas. Nad on spetsialiseerunud AutoMaster toodete kohandamisele kohaliku ettevõtluse nõudmistele ja ka esmaste tugiteenuste pakkumisele.

AutoMaster on innovatiivne ja kohandatav tarkvaralahendus, mis on spetsiaalselt loodud autotööstuse ettevõtetele, kes tegelevad sõidukite impordi, müügi ja müügijärgse teenindusega. Tarkvarapaketi modulaarne ülesehitus on välja töötatud kasutades Windowsi ja SQL-tehnoloogiat, võimaldades seeläbi paindlikku kohandamist vastavalt nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Koostöös Amit Baltic’uga pakume Baltikumi autotööstuse ettevõtetele AutoMasteri DMS lahendust Primend Cloud pilvest. Kusjuures, täna on meil Baltikumis üle 30 ühise kliendi!

Tänapäeval kasutatakse ärirakendusi üha rohkem pilveteenusena ja kuutasu mudelina, selle  asemel et investeerida oma riistvarasse ning litsentsidesse (OPEX vs CAPEX). Pilveteenuste kasutamine on mugavam kuna ei nõua suurt investeeringut riistavarasse ning alustada saab paindlikult minimaalsete kuludega. Lisaks võimaldab pilv kõige optimaalsemat ressursi kasutust ning kuutasu sõltub ressursi kasutusest ja kasutajate arvust. Lahenduse töökindluse, halduse ja monitooringu eest vastutavad oma ala spetsialistid.

Primendi meeskonnal on pikaaegne kogemus pakkumaks kvaliteetset tuge AutoMaster rakenduse jaoks vajaminevate RDP, MS SQL, Active Directory, fail- ja printserveri seadistamiseks, halduseks ja monitooringuks.

3 põhjust miks valida Primend Cloud oma AutoMasteri keskkonnaks:

  • Primend pakub parimat majutusteenuse keskkonda AutoMasteri majutuseks, mis tagab AutoMasteri kiire ja tõrgeteta töö (FLASH kõvakettad). Primend Cloud majutuskeskkonda peetakse kiiremaks, kui tänased konkurendid turul.
  • Kiiret varundusest taastamist. Juhul kui serveriga peaks midagi juhtuma või satub serverisse krüptoviirus, siis tagame teenuste taastamise varundusest ca 15 minutiga.
  • Nutikas litsentsimine. Primend on Microsoft SPLA ja CSP partner ning lähtudes oma kogemusest ja AutoMasteri kasutusloogikast pakume parimat litsentsimismudelit, läbi mille aitame klientidel kulusid optimeerida ja kontrolli all hoida.
     

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht