Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Milliseid töövahendeid me kasutame?

Kes? Toomas Mõttus
Millal? 14. detsember 2021 10:00:00
Kus? Primend

Meie kliendid küsivad sageli, kuidas on Primendis töö organiseeritud ja milliseid töövahendeid me oma töös kasutame. 
 
Olles oma teenustes keskendunud Microsofti platvormidele nagu Microsoft 365 ja Azure, kasutame loomulikult palju Microsofti tööriistu. Ühistöö korraldamiseks kasutame loomulikult Teamsi, aga kui detailidesse minna, siis on igal tiimil oma ülesannete paremaks täitmiseks omad tööriistad. 

Seminaril räägime, kuidas on töö Primendis organiseeritud ja milliseid tööriistu oma töö paremaks organiseerimiseks kasutame:

  • Planner
  • Azure Synapse
  • Github
  • Power Platform
  • DevOps
  • VSCode

Toomas Mõttus – Primend | CEO

Olen infotehnoloogis olnud tegev juba üle 20 aasta ning olen Microsofti sertifitseeritud Power Platformi spetsialist, andmeinsener ning andmeanalüütik. Minu fookuseks on uued tehnoloogiad ning läbi innovatsiooni ettevõtete nõustamine nende ärivajadustele ja -nõudmistele vastavate IT lahenduste loomisel.


Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.