Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Pilveseminar | Ettevõtte kasvatamine kulutõhusalt - edulood ning parimad praktikad

Kes? Priidu Paomets | Markus Software
Millal? 14. märts 2019 09:30:00
Kus? Primend

Priidu Paomets on tarkvara arendamisega tegelenud üle 25 aasta, sellest viimased 19 aastat väikeses ettevõttes Markus Software.

Lisaks tarkvara arendamisele annab ta loenguid Haapsalu Kolledžis, Tallinna Ülikoolis ja TalTech’is. Azure’i võimalusi on Markus Software kasutanud selle välja kuulutamise ajast, alates 2010-2011 aastast.

Azure võimaldab luua kaasaegseid rakendusi, ehitada infrastruktuuri, analüüsida andmeid, hallata kasutajaid ja ligipääse ning palju muud. Märksõnadeks: kiirus, skaleeritavus, säästlikkus.

PILVESEMINARI KAVA:

9.30 – Registreerumine
10:00-10:05 – Tervitussõnad
10:05-10:45 – Kliendikogemus: Kuidas edukalt kasutada Azure’i lahendusi turul laienemiseks
10:45-11:30 – Tehniline osa: Azure’i tegevuskava aastaks 2019, kuidas planeerida pilveresursside kasutuselevõttu ja parimad praktikad
11:30-12:00 – Hinnastamine: Räägime litsentsimisest lihtsalt ja arusaadavalt