Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kaugtöö ja koosolekuruumi lahendused

Kes? Tõnis Tikerpäe
Millal? 09. detsember 2020 10:00:00
Kus? Primend

Veebiseminaril räägime, kuidas korraldada mugavalt online koosolekuid kontori koosolekuruumides kasutades selle jaoks spetsiaalseid seadmeid: Lenovo ThinkSmart HUB Gen2, Jabra Panacast 180 kraadi kaamera, Jabbra Speakers. Lisaks tutvustame personaalset Teamsi seadet Lenovo ThinkSmart View, millega saab teha mugavalt online kõnesid nii kodukontoris kui ka päris kontoris oma laua tagant.

  • Lenovo ThinkSmart HUB Gen2 - kompaktne konverentskõnede seade, millel on integreeritud kõlarid ja mikrofonid.
  • Jabra Panacast - videokonverentside seade, intelligentne 180º Panoraam-4K kaamera.
  • Jabbra Speakers - lisakõlarid suurema ruumi jaoks või juhtmevabalt kasutamiseks kus iganes tarvis.
  • Lenovo ThinkSmart View - revolutsiooniline isikliku tööviljakuse assistent, mis haldab kõiki koosolekuid, kalendrit, sisutarbimist ja muid ülesandeid.

Tõnis Tikerpäe – Microsoft pilveteenuste osakonnajuht

Infotehnoloogias olen olnud tegev juba 20 aastat. Microsoft pilveteenustele keskendusin kohe, kui Office 365 lansseeriti 2011 aasta juunis. Viimased aastad olen võtnud oma südameasjaks kaugtöö ning modern workpace’i ning aidanud paljudel ettevõtetel läbi pilveteenuste efektiivse kasutusele võtu oma töökorraldust tõhusamaks muuta. 

 

KOOSOLEKU RUUMI LAHENDUS ►

ISIKLIK TÖÖVILJAKUSE ABILINE ►