Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft Teams

Püsige ühenduses ja hoidke asjad korras

Microsoft Teams aitab tööl, koolis ja igapäevaelus koos rohkem ära teha. Võite koguneda tiimiga grupivestluses, veebikoosolekutel, telefonikõnes ja veebikonverentsil. Saate oma arvamust jagada ning teha seda isikupäraselt. Saate saata grupivestluses või isiklikes sõnumites GIF-e, kleebiseid ja emojisid. Kiireks otsustamiseks on teil võimalus hetkega üks-ühele või grupiga ühendus luua, videokõnega liituda või ekraani jagada. 

 

  Vestlus – tõhusam suhtlus

 
 • Saate kohandada oma sõnumeid rohkete teksti redigeerimise funktsioonidega, lisada inimestele nende tähelepanu äratamiseks silte ja kasutada vestlustes oma lemmikrakendusi.
 • Vähendage meilide kuhjumist. Eemaldage meililõimedest mürarohked vastused ja kinnitused ning viige need kiirvestlustesse, kuhu need kuuluvad. Teamsi kiirsõnumiprogrammiga saab hõlpsasti pilte ja dokumente jagada, nii kindlate inimeste kui ka kogu tiimiga.
 • Hoidke oma tiimi fookust. Korraldage vestlused, failid ja rakendused ühte kohta, et tiim oleks asjadega kursis, olgu siis tegemist organisatsioonisiseste või -väliste inimestega. Koostöö reguleerimiseks saate piirata, millised tiimiliikmed konkreetse teemaga seotud vestlusi ja sisu näevad.
 • Vestelda saab kõikjal. Hoidke ühendust ja tehke teistega koostööd, kus te ka poleks. Saate teel olles häälsõnumeid salvestada, mobiilsest seadmest konkreetsetele vestlustele vastata ja teavitusi kohandada, et isiklik aeg kuuluks teile endale.
 • Reaalajas koostöö. Microsoft Teamsis faile jagades on koostöö sujuv ja kõigil on kindlasti ajakohased andmed olemas. Office’i rakenduste abil saab hõlpsasti dokumente üles laadida, õigusi määrata ja korraga koostööd teha.
 

   Koostöö kõikjal – koos töötamine sujub paremini

Microsoft Teamsiga saab ühes kohas suhelda ja koostööd teha. Hoidke asjad korras ning parandage koostööd kõigi oma vestluste, failide, kohtumiste ja rakendustega ühises tööruumis – kus te ka ei töötaks.
 
 • Kaasautorlus. Teamsis saab ühe failiga reaalajas koostööd teha, kasutades kiiret automaatset sünkroonimist ja versiooniajaloo jälgimist.
 • Tõlke funtsioon. Saate üle kogu maailma hõlpsasti suhelda, kuna vestlustes ja kanalisõnumites on olemas tõlkimisvõimalus 35 keelde.
 • Privaatsed kanalid. Saate pidada väiksema osaga tiimist privaatseid vestlusi ja kontrollida juurdepääsu seonduvatele failidele ning märkmetele.
 • Organisatsiooniülene tiim. Tooge oma organisatsioon ühte tiimi kokku, et kõik oleksid asjadega kursis ja saaksid kaasa rääkida.
 • Rakendused ja töövood. Parandage koostööd ja hõlbustage äriprotsesse oma lemmikrakenduste abiga Teamsis.
 

   Veebikoosolekud

 
 • Microsoft Teamsiga saate eemalt turvalist koostööd teha. Teil on võimalik kõikjalt oma tiimiga ühendust saada. Teamsi veebikoosolekute abiga saate viia läbi audio- ja videokonverentse mis tahes seadmelt.
 • Videokonverentsid. Muutke koosolekud isiklikumaks ja julgustage inimesi tiimitööd tegema, kohtudes virtuaalselt silmast silma. Kohtuda saab üks-ühele kohtumisteks, müügiesitluseks, tiimikoolituse läbiviimiseks või ettevõtteülese avaliku arutelu korraldamiseks.
 • Reaalajas sündmused. Saate pidada reaalajas koosolekuid – suuri koosolekuid, veebiseminare, ettevõtteüleseid üritusi ja esitlusi, kus osaleb kuni 10 000 organisatsioonisisest või -välist inimest – seda aitavad teha Microsoft Teamsi otseedastussündmused.
 • Koosolekuseadmed. Microsoft Teamsi koosolekute alustamiseks saate liituda nendega ühe puudutusega Teamsi koosolekuruumide seadmete kaudu, mida pakuvad meie serditud partnerid Logitech, Lenovo ja Jabra.
  Microsoft Teams koosolekuruumi lahendus ►
  Isiklik tööviljakuse abiline ThinkSmart View ►
  Logitech videokonverentside lahendus ►
 

   Hoidke oma tööd turvalisena

Tänu Microsoft365-le on tagatud turvalisus, administraatori kontroll ning järelevalve ja juhitavus. Teams on integreeritud Microsoft 365 lahendusse, mis tähendab, et see pakub vajalikku ettevõtte tasemel turvalisust ning järelevalvet.
 
 • Kaitske oma vestlusi ja sisu
 • Globaalne ülisuur pilv, mis sisaldab ka andmete kohaliku hoidmise võimalust
 • Vastavus EUMC, HIPAA jm järelevalve nõuetele
 • Integreeritud andmekaitse eDiscovery ja auditeerimise abil
 • Mitmeteguriline autentimine ja turvaline külaliste juurdepääs
 • Kõigi aspektide haldamine ühes sujuvas halduskeskkonnas

Loe lisaks: Pilveteenus ettevõtjale ►

Küsi pakkumist