Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Kuidas ettevõtte infoturbe kaardistamine aitab kulusid planeerida?

Kes? Priit Rebane
Millal? 29. veebruar 2024 10:00:00
Kus? Teams Live


Kas sina tead, kuidas kaitsta ettevõtet küberohtude eest ja juurutada efektiivseid infoturbe strateegiaid?

Paljud ettevõtted kasutavad igapäeva töös mitmeid erirakendusi, veebilehti, e-poode, süsteemide liidestusi, SaaS-teenuseid, hübriidpilve lahendusi ja muid IT-teenuseid. Üldjuhul vastutab üldise IT-turvalisuse ja sellega seotud protsesside eest infoturbejuht ehk CISO (Chief Information Security Officer). Tihtipeale aga ei vaja väikesed, keskmised ega mõned suuremad ettevõtted täiskohaga infoturbejuhti – sest tööd pole piisavalt või spetsialisti palgal hoidmine ei tasu end ära. Selleks, et hinnata CISO rolli vajalikust, tuleb alustada infoturbe kaardistamisest. 

Saa teemast lähemalt teada ja otsusta, kas sellist teenust läheks ka sul vaja. Kohtume webinaril, 29. veebruaril kell 10, mida viib läbi Priit Rebane, infoturbejuht.