Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Microsoft SharePoint uuel kümnendil

Kes? Heikko Kukk ja Joel Põldaru | Primend
Millal? 06. veebruar 2020 10:00:00
Kus? Webinar

Microsoft SharePoint uuel kümnendil  - uued ja vanad nipid kontorielu lihtsustamiseks

Uus aasta toob ikka kontori sagina seoses puhkuste planeerimisega, uued tööülesanded ja igivana küsimuse, kuidas sisekommunikatsioonist maksimum võtta?
 Millest me räägime?

  • Kuidas planeerida puhkuseid SharePoint keskkonna abil ja nautida paberivaba elu? 
  • Vormid ja töövood - kuidas täita avaldusi, küsida tagasisidet ning planeerida projekte? 
  • Aasta 2020, mida uut planeerib Microsoft ja millised põnevad uuendused on esimesel poolaastal käsil? 
  • Lihtsus ja mugavus - parimad võimalused Microsoft Teamsi ja SharePointi ning Power Automate (endine Microsoft Flow) ühildamiseks. 

Alati on oodatud ka põnevad küsimused. Kui miski on juba pikemat aega sul meeles mõlkunud, aga vastust on keeruline leida, tule ja kuula ning pommita küsimustega SharePointi ja Microsofti hingeelu kohta!