Vastutustundlik ettevõtlus

Primendis oleme pühendunud inimestele lahenduste loomisele, mis aitavad neil oma ettevõtteid ja kogukondi paremaks muuta. Teeme seda läbi ausa koostöö, pidevalt õppides ja ennast arendades.
Meie inimesi motiveerivad neli põhiväärtust ja need väärtused määravad, kuidas me töötame, kuidas me oma teenuseid pakume ning peegeldavad tõeliselt seda, kes me oleme:

  • Koos saab paremini
  • Areng innustab
  • Parimad julgevad erineda
  • Aitame lennata

Need neli väärtust moodustavad neli alustala, millel meie ettevõtte pühendumus sotsiaalseks vastutuseks seisab: keskkond, haridus, tervishoid ja innovatsioon. Primendi eesmärgiks on alati olnud parandada meie inimeste, klientide ja kogukondade elukvaliteeti, mis lõi vundamendi algatusele Primendi For.
 

Me koolitame ja aitame oma kliente digijäätmete minimeerimisel ning abistame neid nende teekonnal paberivabade kontoriteni. 

Haridus on osa iga primendlase DNA-st, see on lubadus, mis anti juba värbamisprotsessi ajal ning on osa meie igapäevaelust. Me teeme koostööd erinevate koolidega, et pakkuda praktika- ning mentorlusprogramme. Me koolitame oma kliente pidevalt uute saadaolevate tehnoloogiate osas, mis aitavad neil teha vastutustundlikumaid otsuseid ja vähendada oma ökoloogilist jalajälge.

Me edendame aktiivselt tervislikke eluviise ja pakume oma inimestele võimalusi, et kogeda heaolu ja õnnelikumat elu. Me toetame mitmeid sporditegevusi ja pakume oma inimestele võimalust spordiga aktiivselt tegeleda. Viimaste ülemaailmsete sündmuste valguses on vaimne tervis muutunud väga oluliseks teemaks. Me pakume mindfulness programme, et parandada oma inimeste elukvaliteeti ja heaolu.

Meie põhitegevuseks on toetada oma klientide digimuutuse läbiviimisel. Areng on see, mis meid innustab ja aitab luua väärtust meie klientidele. Tehnoloogia ja pilvelahenduse kaudu pakume oma klientidele uuenduslikke tööriistu nende teekonnal säästvama tuleviku poole.